avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 928 soluții astăzi
Forum Activitate Marius David

Activitate Marius David

1000 lei amenda (ca bugetul de stat e subtire LOL) si obligarea pustiului de 10 ani sa faca un curs de pilotaj la scoala lui Titi Aur :))
Răspuns la discuția Program Casa Verde
ghidul de finantare pentru Programul Casa verde 2011 este publicat pe pagina de internet a Admnistratiei Fondului pentru Mediu
[ link extern ]
stau cu dosarele in fiset :)
scot doar cate unul sa nu ma apuce spaima :))
si eu am trimis ieri la INM o cerere pentru efectuarea cursurilor de formare profesionala in Bucuresti cu suportarea cheltuielilor de catre mine
sper sa obtinem un raspuns pozitiv :)
@libercugetator:
termenul pentru emiterea decretelor este de 30 de zile de la validarea rezultatelor concursului de catre CSM
nu cred ca l-a luat vreunul dintre colegi la rost pe presedinte... e normal sa fii nerabdator sa te duci pe post, dupa 5 luni de asteptare; e normal sa aiba agenda incarcata, dar speram sa ne strecoare si pe noi pe acolo pe undeva:D
Stimati colegi, hai sa incepem o lista cu cei care nu au probleme cu cazarea in Bucuresti
PROCURORI
1. David Maricel poz.49
Răspuns la discuția Program Casa Verde
pana cand nu apare noul ghid de finantare, nu se poate sti daca aveti dreptul sa depuneti cerere si pentru panouri solare
daca ramane in vigoare ghidul de finantare aprobat in anul 2010, nu veti putea face cerere si pentru panouri solare, deoarece un solicitant poate depune cerere pentru un singur proiect, fara a se distinge daca e vorba de o singura cerere in cadrul aceleiasi sesiuni sau de-a lungul mai multor sesiuni de depunere
aveti careva idee/informatii cam in ce perioada se vor organiza cursurile de pregatire de la Giroc?? ca sa ne programam si noi concediile :d
salut
sunt pozitia 49 la procurori
am o rugaminte: aveti idee care sunt cele 3 posturi in plus fata de cele 50 publicate initial?? s-au afisat undeva?? ca am vazut ca poz 53 a optat pentru Nasaud si pe lista mea cu posturi nu apare acest parchet
multumesc
are cineva idee la care parchete sunt cele 3 posturi in plus la procurori (necesare pentru a acoperi numarul de candidati admisi)?