avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1200 soluții astăzi
Forum Activitate clavia

Activitate clavia

Răspuns la discuția legalizare titlu executoriu
la cartea funciara imi trebuie copie legalizata sau originalul si nu doresc sa las originalul.
Multumesc pentru raspuns
Debitorul se afla in posesia unui titlu executoriu(sentinta civila def si irev investita cu formula executorie), inscris pe care se mai afla si stampila si semnatura executorului care atesta stingerea obligatiei. Cum pot obtine o copie legalizata a acestui inscris, deoarece instanta nu va mai elibera un alt titlu executoriu si mai mult acesta nu ar avea stampila si semnatura executorului. Notarii refuza sa legalizeze motivand faptul ca ar legaliza o hotarare a instantei

Multumesc
Răspuns la discuția majorare capital socila
Va multumesc pentru raspuns
Răspuns la discuția majorare capital socila
Fara a exista aprobarea adunarii creditorilor?
Se poate face majorare de capital social in timpul perioadei de observatie? As dori o opinie. Va multumesc!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
ce s-a intamplat cu legally? ce mesaj?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
oare ce structura vor avea subiectele de maine? 3 teorie+1 analiza infractiune sau 2 cu 2?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Ctyistina crezi ca poti sa-mi pui si mie statutul pe care nu-l pot descarca pe mail please? clavia_2000@yahoo.com. Sarumana anticipat:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
dap, la Galati:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Cred ca e o problema, nu se intampla nimic cand dau click acolo. de-asta am intrebat. Multumesc frumos oricum, cristina