avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1815 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters177448

Activitate ContSters177448

Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
la galati ni s-a spus clar: fara coduri si alte surse de inspiratie...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
pt uttzza: parerea mea este sa nu te complici cu o contestatie daca ai fost admisa... in plus, pe baroul gl scrie candidatii declarati respinsi pot face contestatie in termen de 48 de ore. intrebarea este... cei declarati admisi pot face? ce rost are o contestatie daca esti admis? conteaza cumva media? cred ca este important ca tu sa stii ca ai facut de mai mult decat au punctat ei, ca esti mai pregatita decat cum ai fost notata si in rest... bucura-te de reusita! insa asta este doar parerea mea. :)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
multumesc frumos, marius!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
aprind lumanarea aia si va fi bine :))
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
ma bucur marco23! stiu ca si tu aveai medie mare. felicitari si o cariera frumoasa! eu ma aflu printre cei norocosi, dar am comentat pentru ca nu mi-a placut comparatia pe care a facut-o marius... nu e cazul de comparatii... faptul ca tu ai fost admis in urma contestatiei este, totusi, o dovada ca se poate...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
marius877... banuiesc ca esti un fost coleg de facultate... dar sa nu fim rautaciosi. nu vreau sa facem comparatii de genul asta... mie mi-ar fi placut sa intre toti, doar nu era vreo competitie.
mirela, sper sa iti dea punctul necesar... au fost si altii care au luat in urma contestatiei, chiar si cineva de pe forum daca nu ma insel.
bafta tuturor celor care inca mai asteapta rezultatele la BB!!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
am luat! :) 7.90 :)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
a sunat cineva la baroul galati?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
au mai ramas CLUJ, BUCURESTI, DOLJ. IASI, GALATI. cred ca am nervii intinsi a maximum... ieri speram sa afiseze azi, azi sper sa afiseze maine... ooof... am obosit de atata dat refresh :)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
au mai ramas SUCEAVA- azi la 14, CLUJ, BUCURESTI, DOLJ. IASI, GALATI.