avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1040 soluții astăzi
Forum Activitate marione

Activitate marione

Răspuns la discuția SNG 2011
Multa bafta tuturor candidatilor!:luck:
Răspuns la discuția SNG 2011
Fetelor, mi-a venit o idee. Ma gandeam sa stabilim o ora cand sa organizam o conferinta pe mess la care sa participam toate si sa impartasim ultimile noutati despre incadrare, decontare chirie, etc. O data pe zi sau la cateva zile. Asa ne-am cunoaste mai bine. Voi ce ziceti?
Răspuns la discuția SNG 2011
claudia.rodca. a scris:

Buna Marione!Esti on line?Pai trimite-mi si mie mail privat:P.Azi m-au sunat de la Tribunal.Merg luni pana acolo.O sa intreb si despre framantarile noastre cu chiria.Toate cele bune.Pa


ok, iti trimit si tie.:D
dar cum te-au sunat? in ce privinta? asa ne suna pe toti?
Răspuns la discuția examen grefier
Iti trimit acum mesaj privat cu id-ul meu de mess k sa vb acolo.
Răspuns la discuția SNG 2011
veradali a scris:

Buna! Stie cineva daca ni se deconteaza chiria ?


Da...mie mi-au spus la tel k se deconteaza.
Ti-am trimis si un mesaj privat.:)
Răspuns la discuția SNG 2011
claudia.rodca. a scris:

Buna fetelor?Unde sunteti?Marione,Veradali,Cernea Cristina, ce mai faceti?Am sunat azi la Curte si mi s-a spus ca in 01 iulie la ora 9 trebuie sa ne prezentam pentru a ni se face protectia muncii.De la o prietena am inteles ca i s-a comunicat o alta ora-ora 8.Ce vesti mai aveti?Nu vreti sa facem schimb de informatii?Va pup si toate cele bune.Cred ca toata lumea e la mare....


Va salut si eu pe toate....de la mare;)
Deci...pe 1 iulie la ora 8 ne vedem.;)
Răspuns la discuția examen grefier
Salutari,
Ti-am trimis mesaj privat acu cateva zile, nu stiu daca l-ai vazut.
Tot ce stiu si eu e ca actele de la dosar sunt suficiente si ca trebuie sa ne prezentam pe 1 iulie. Mie asa mi-au zis.
Răspuns la discuția SNG 2011
catalinacr a scris:

multumesc marione
inca o data esti f draguta
tu la ex ai raspuns ca in cod, adica cuvant cu, cuvant?


Da, la proceduri am raspuns din cod iar la organizare din legi. Incercati sa urmati ce scrie in cod/lege si totul va fi bine. Succes!!
Răspuns la discuția SNG 2011
Ma bucur sa citesc pe aici ca examenul ar putea fi la inceputul lui septembrie! In sfarsit o veste buna pentru voi!=D>
@catalinacr cu placere multa. Cu siguranta ma veti mai citi pe acest forum...in masura in care voi avea putin timp liber.:)

Spor la invatat tuturor!:luck:
Răspuns la discuția SNG 2011
veradali a scris:

Are cineva informatii despre incheierea contractului a celor admisi la Curtea de Apel Bucuresti ? A fost cineva contactat ?


Am sunat si mi s-a spus ca trebuie sa ne prezentam pe 1 iulie la personal, datele depuse deja la dosar fiind suficiente. Tr Ilfov nu este inca functional noi urmand sa fim delegati la alte instante pt o perioada. E tot ce stiu pt moment.
Voi ce mai stiti?