avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1816 soluții astăzi
Forum Activitate dan_dana

Activitate dan_dana

Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
sunt absolut de acord cu tine...faza cu handsfree cade, anul trecut stiu ca 11 persoane au fost depistate ca foloseau handsfree si au fost date afara din sala...cat despre ce spune adutescu sunt pur si simplu niste vorbe spuse in vant, ori din rautate ori din invidie...ah ca poate au dat bani sa intre, da, stiu si eu persoane...
[ link extern ]
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
offf, scuza-ma, nu am vazut ca e din 2009....
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
pai din cate stiu cei de la giurgiu au dat la bucuresti, uite-te pe lista cu inscrisi de la baroul bucuresti!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
nu...minim 6 la fiecare, minim 7 media finala...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
as fi murit de ras ca cea care are 10 pe linie la cta sa ii dea media 9...:))...desi putine sanse pentru ca tatuca e unul din cei mai renumiti avocat din constanta si unul din consilierii baroului!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
si asta e doar un exemplu...mai sunt o gramada!daca nu cumva toate!asta mi-a atras atentia si am zis sa calculez ca la ochi nu imi iesea..:))
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
8,00 7,50 7,25 6,20 6,97 - 6,98 respins
calculati si voi, poate ma insel!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
buna corina, si eu sunt din constanta...insa nu am dat anul asta, dar am foarte multi colegi care au dat, majoritatea din ei promovand examenul cu note bunicele...avand cunostinta de cauza pot spune ca unii din ei chiar au invatat pe branci si au luat iar altii nu s-au sfiit sa recurga la alte modalitati, fie ca au dat bani fie altfel...de asemenea am si colegi care au picat cu note mari...imi pare rau pentru voi si sper sa va ajute contestatia, dar am si eu o nelamurire caci media calculata de ei nu coincide in toate cazurile cu media reala a notelor obtinute, de exemplu daca poti sa te uiti la nr. 5 in lista rezultatelor de la cta, o sa vezi ca e o fata care a picat cu 6,98, iar media calculata de mine e 7,18 sau ceva de genul, fata avand note peste 6, din ceea ce rezulta ca e clar admisa...astfel de greseli sunt de neiertat intr-o astfel de institutie...astept raspuns!bafta in continuare!