avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Activitate Razvan Claudiu Lazar

Activitate Razvan Claudiu Lazar

Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
ce sa zic .....multumec mult sortii si tratatelor pe care le-am mancat in loc de pateu .. va urez succese pe mai departe ....de asemenea ma simt onorat sa va multumesc voua celor ce m-ati tinut la curent cu ce se intampla si cum evolueaza treburile pe aici(desi n-am avut cont am urmarit cu interes evolutia posturilor si am fost alaturi de framantarile tuturor) ....inca nu realizez pe deplin, printre stropi ( fie vorba intre noi ca nu-s doar stopi) de vodka cum de am reusit sa trec prin furcile caudine ale examinatorilor de la Suceava ....insa nu disperati SE POATE(fara bani) ....inca un pic si lumea va putea fi a vostra ...mult noroc ....
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
nu ma judecati pentru eventualele greseli de exprimare .....dar nu gasesc inca tastele dupa atata vodka ....va pup.....bafta tuturor :)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Dragi colegi ..imi este greu sa ma exprim la ora asta..avand in vedere ca am ingurgita deja cateva grade ( e alcool bineinteles) ...am urmarit cu interes ..dar recunosc cu oarecare rezerva discutiile de pe acest forum ..ma numar printre cei cativa fericiti ADMISI de la subcomia de examinare suceava ...sunt inca unde shock...inca nu cunosc o modalitate de exprimare plastica pentru a-mi posta fericirea si multumirile familiei ( sotia si fiica mea ) care m-a suportat 6 luni cu cartea in mana ....insa nu pot sa exclam ura ....sunt avocat de acum ...multa bafta si daca vrei poti ....nu uita fac e vreau ....dar stiu ce fac?