avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 622 soluții astăzi
Forum Activitate rexone

Activitate rexone

eu am codul lui boroi, adnotat...altceva nu mai iau, nu mai vreau....
sa inteleg ca toata lumea a terminat cel putin o data materia....numai eu deslusesc penal general :(
dupa ce am trecut prin materie am zis hai sa incerc niste grile (inm) si m-am linistit de tot! trebuie sa o iau de la capat #-o
buna dimineata si 2 :coffee:
pe aici toata lumea se vaita cat de greu merge materia....pe dincolo....merge brici!
eu servesc penal general :D, voi?
buna dimineata si, bineinteles :coffee:
cand voi ajunge la penal, probabil ca acelasi sentiment il voi avea si eu...in privinta civilului si proc.civ. sunt ok :tooth:
si sa vezi distractie la procedura penala :tooth:
pe unde sunteti cu invatatu'?
salutare!
se vede treaba ca se va intampla ceva...vad ca se strang randurile...asta-i un lucru bun =D>
in curand prevad discutii pe diverse spetze si clarificari de teorie :D
concluzia este simpla: burta pe carte! am revenit si eu...sper ca in weekendul asta sa termin contractele....parasite prin primavara...si pana la sfarsitul lunii mostenirile...2 saptamani de proc.civila....si restul....muult penal si muulta proc.penala:D
si muulta jurisprudenta, am uitat :D
pai daca umblu pe la dosare, cum sa mai stiu???:">
daaa??? e bun atunci! fara examen de vara la inm ar trebui sa intram noi la rand...da' chiar crezi ca devanseaza acest examen 2 luni? ce spirite se agita?:hm:
oricum, dupa 1 iulie incepe vacanta judecatoreasca si voi avea timp si eu sa invat:D am decat cateva termene peste vara :D
cand apreciati ca va fi totusi concursul din "octombrie-noiembrie"? suntem la sfarsitul lui iunie....modificari pt.concursul inm??? n-am auzit ....dar cred totusi ca va fi in august....iar noi ramanem pt.noiembrie????
buna dimineata! si multe :coffee::tooth:
artax draga, a fost bucuresti, satu mare, sighet, satu mare, bucuresti, ploiesti, bucuresti :tooth:
toata lumea invata numa' eu umblu pe la dosare :(
daxia, :bow: si eu zic la fel ca indemnizatia aia intra direct in patrimoniul beneficiarului, da' ce sa te faci cu un judecator care nu pricepe???? si tot vrea adrese la societatea de asigurare sa spuna aia????
salutare!
da' de ce atata cafea ?:D
ieri am fost la sighet, azi la ploiesti ....:strong:
v-am zis de c.civ.....
cei ce ati terminat contractele....indemnizatia de asigurare de viata intra in patrimoniul succesoral la producerea riscului asigurat ???