avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 887 soluții astăzi
Forum Activitate Scarlet24

Activitate Scarlet24

blacky78 a scris:

am terminat procedura penala....a mers atat de greu....#-oX-(




neata si o :coffee:
Neata.......felicitari.....eu una sunt abia la mijloacele de proba.Doamne da ce s-a putut modifica pe la competenta......mi-a scos peri albi, nu ca n-as avea destuiX-(
artax a scris:

Am prins ideea...ma intorc la invatat...si cu ce talent imi gaseam de lucru, cu totul altceva...
:yes:
Spor mult
Ei........unii is la invatat........altii is la lucru si nu pot invata din cauza zgomotului asa ca stau pe avocatnet
artax a scris:

Plaja, soare, tarile calde, leneveala, facut de cap?
Care plaja? Care soare?:((:((:((
Eu am fost un singur week-end la Felix, 2 zile, si m-am cam prajit, mi se duce pielea.......sper sa imi revin repede
Astea au fost singurele zile de relaxare
Eu termin saptamana asta penalul special pentru a doua oara dar il fac in paralel si cu penalul general pentru ca fac si grilele lui Udroiu.De saptamana viitoare ma apuc de materia mea preferata: procedura penala#-o care are atatea modificari.......
Pentru procedura penala am rezervat luna iulie, sa vedem ce va fi su cu civilul si procedura civila, sper sa nu avem surprize
wolfman a scris:

Neata si caffa de rigoare :coffee:
Astazi sper sa reusesc sa termin grilele din Udrica pe parte de procedura si sa mai citesc si ceva jurisprudenta. Da Doamne.
Spor sa aveti la tot ce faceti. :)
Neata..........wow da avansat esti........eu abia am inceput grilele de penal general.Si cu repetatul, sunt la penal special, imi cma da batai de ap ca fac in paralel Toader cu Udroiu
Acuma sunt la lucru si bineinteles, am grile in program.....sunt mai lejera
Va pup si spor in tot ce faceti
rexone a scris:

pe unde sunteti cu invatatu'?
Repet penalul special a doua ora si fac grile din Udroiu
Cred ca m-am entuziasmat dgeaba vineri......
Mai bine lasam deoparte speculatiile si invatam in continuare.....
Spor sa aveti
daxia0022 a scris:

Buna dimineata si o :coffee: ... intotdeauna se poate ...trebuie sa credem ca e in puterea noastra sa trecem peste toate pt ca altfel ... o luam razna ... azi incep penalul special desi nu sunt foarte multumita de cum ma descurc la penal general ... dar sper ca pana la data examenului sa mai clarific din ele ... o saptamana faina va doresc ...
Neata si o saptamana faina sa aveti....eu saptamana asta am in plan repetatul penalului special pt.a doua oara dar acum, fiind la servici, fac din grilele lui Udroiu.......Mama, da unele is chiar grele.#-o
Dar oricum, as face orice, numai sa reusesc:sorry:
blacky78 a scris:

cred ca va fi anuntat inainte de 1 oct.
de ce nu sustine MJ legea?....simplu...inm-isti manaca banii degeaba...pe cand pe astia cu 5 ani vechime...ii bagi direct in paine...ce luna de practica la instanta, ce 6 luni de pregatire...?!:P
Ce imi place cum gandeste Blacky........