avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1324 soluții astăzi
Forum Activitate ncosty

Activitate ncosty

Salut si eu sunt interesat de dropshipping, dar este cam greu in romania sa faci asa ceva, si ma gandesc doar pe plan international, acum ce caut sunt wholesalers, si am gasit cateva site-uri cu reviewuri bune cum ar fi worldwidebrands.com sau doba.com; salehoo.com acestea ar fi cateva dar trebuie sa achizitionezi un pachet al lor, worldwidebrands este cel mai scump in jur de 300$ celalate sun vreo 70$, si ai acces la wholsalers din toate categoriile. din cate am inteles wholaselrs de la doba.com lasa preturile mai jos daca produsele lor sunt puse pe site-ul tau personal, si nu pe ebay! in fine nu am achizitionat nici un pachet de la cele 3 site-uri dar caut persoane interesate in romania de asa ceva. si in legatura la postul tau de mai sus , ce facem cu taxele cu vama, nu ar trebui sa ne complicam cu romania, sau poate...! www.shippingelite.com ofera solutii bune de transport si gazduire a produselor. doba.com de exemplu plasezi ordinul la ei si produsul este trimis nu mai trebuie sa contactezi wholesalers si alte chestii, au un sistem foarte bun, din cate reviews am citit.
Astept idei noi si persoane care doresc sa colaboreze.