avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 495 soluții astăzi
Forum Activitate robert aurel

Activitate robert aurel

va multumesc pt raspuns si imi cer scuze pt intarziere dar lucrez tura de dupa amiaza si ajung dupa ora 23 acasa. aici este problema este foarte complicat,pt ca este vorba de sotia cumnatului meu fratele sotiei mele,care a fost pe la noi in primavara lui 2010 ...2 saptamani in vacanta si la intoarcerea in tara, dupa 2 luni ne suna sane spuna ca este insarcinata.ok.felicitarii.intre timp am ajuns si eu in tara si am stat 3 luni pt ca eram in somaj si aveam altceva de miscat in tara,de atunci au inceput toate discutiile si banuielile., la intoarcerea mea in spania lucrurile au luat o intorsatura incredibila., am aflat despre toate aberatiile astea din inregistrarile pe care am fost nevoit sa le fac pt ca nu stiam ce se intampla,afland despre ce ii spusese soacra sotiei.am avut o discutie cu soacra care nu recunoaste ca ar fi zis ea asa ceva(eu avand inregistrarea)imi spune sa o las asa cum a cazut pt ca asta este decizia sotiei mele.
sunt in spania si eu si sotia si avem un copil de8 ani. sotia vrea sa divorteze pt ca soacra ma acuza ca mai am un copil in tara! cum pot optine un test adn prin instanta ca sa pot demostra ca nu este adevarat? sunt disperat varog sami raspundeti