avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 665 soluții astăzi
Forum Activitate bogdyy72

Activitate bogdyy72

Răspuns la discuția recuperare taxa auto
multumesc de incurajari.am un prieten care tocmai a inmatriculat o masina euro 3,avocatul a costat 1400ron.eram curios daca cu noile gaselnite nu s-a stopat drumurile si demersurile pt recuperarea taxei asteia mirsave
Răspuns la discuția recuperare taxa auto
Buna seara,o intrebare am si eu,daca se poate.....as vrea sa aduc o masina de afara,euro 4.ma intereseaza daca ii platesc taxa de inmatriculare,apox 1200 euro,ii voi putea recupera integral?in conditiile actuale.daca se poate cam cit dureaza?sau sa incerc sa o inmatriculez fara plata taxei?va multumesc
buna seara.daca as aduce in momentul de fata o masina din ue as putea sa o inmatriculez si apoi sa recuperez taxa integral?multumesc
Răspuns la discuția recuperare taxa auto
oare sa mai astept sa vad in ce fel se limpezesc apele????????chiar nu le-as da la jegosii astia atitia amar de bani.oare???????urasc anomaliile din tara asta,nu vreau sa mai particip la ele.sarut mina ptr incurajare d-ra ,d-na avocat.....Daca ma hotarasc clujul vi se pare departe???
Răspuns la discuția recuperare taxa auto
Buna ziua,buna seara,depinde de fiecare cind citeste mesajul.Intentionez sa-mi achizitionez o masina din Germania la care taxa de inmatric este 1750 euro,as vrea sa stiu daca exista vreo modalitate viabila de inmatriculare fara plata taxei,sau daca nu,daca se poate recupera ulterior?Ce sanse am?Daca am.Mentionez ca sunt din cluj,am vazut ca uneori conteaza locatia.Va multumesc frumos,si sarbatori fericite va doresc