avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1662 soluții astăzi
Forum Activitate Bogdan O

Activitate Bogdan O

Multumesc pentru atentia acordata .

O sa va tin la curent cu ce se va mai intampla pe parcurs .

Un 1 mai frumos .
A sarbatorit la biserica Invierea Domnului dupa care a mers in club , multumesc pt remarca si multumesc pentru raspunsuri .

Nu se poate merge la IML si dupa operatie ? atestarea consecintelor banuiesc ca s-au facut si la Spitatlul Municipal la Urgente sau de catre exhipajul SMURD care l-a luat din locul cu pricina .
Deci trebuie sa astepte si dupa operatie , mers la IML .

Va multumesc.
Ce sa faca mai departe ,

Tatal lui a facut o plangere la politie in aceiasi zi el neputand fiind internat .

Vrea sa stie daca poate sa ceara despagubiri . Nemaifiind pus in aceasta situatie nu stim cum se procedeaza si ce mai trebuie facut .

Multumesc si scuze ca nu am fost mai explicit .
Buna ziua ,

Scriu aici in numele unui prieten care din pacate a avut nenorocul ca in dimineata de pasti 24.04.2011 sa fie omul nepotrivit la momentul si mai nepotrivit . O sa incerc sa explic cat mai corect . In dimineata de pasti el si cu cativa prieteni se intorceau dint-un club , in drum spre casa unii din ei s-au oprit sa manance ceva , intre timp amicul meu si cu inca un prieten inca nu ajunsesera , cand au ajuns , prietenii lor care erau deja acolo intrasera intr-o altercatie cu alte persoane care erau la fata locului , altercatie care s-a produs din cauza celor care nu faceau parte din grup , mai exact li s-au adus injurii amicilor nostrii . Amicul meu care venea din urma cu inca un prieten au vazut din departare ca prietenii lor deja incepusera sa fie agresati de cateva persoane din celalalt grup . Vazand acest lucru amicul meu a intervenit verbal fara nici un fel de injuriu , incercand sa le spuna sa inceteze ,nu a apucat nici macar sa ajunga la ei cand a fost lovit din spate de unul din grupul celorlalte persoane , in urma acestui eveniment si el s-a ales cu fractura de mandibula , spitalizare mai mult de o saptamana si saptamana ce urmeaza va trebui sa fie operat . El nu a fost singura victima din grupul luide prietenii .

Va multumesc si astept un raspuns , eventual niste pareri cu ce sa faca mai departe .