avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1409 soluții astăzi
Forum Activitate gyku07

Activitate gyku07

Răspuns la discuția recuperare taxa auto
pai eu doar azi am citit mesajul d-voastra doamna avocat Larisa, si nu miam scos al 3-lea set de nr rosii, si de vineri chiar daca miati scris nu puteam s-o platesc sambata sau duminica... si daca imi ziceti ca maine luni 9 ianuarie as putea e prea tarziu totusi ca nu am cand sa o platesc ca nu am facut rar-ul la masina inca, si eu stiam ceva de 15 ianuarie!!! si cand se publica in monitorul oficial procedura de inmatriculare fara plata taxei? si daca achit taxa noua chiar nu se mai poate recupera taxa platita integral? as fi vrut sa putem vorbi la telefon aceste lucruri, nr meu este 0765/997.917.
Răspuns la discuția recuperare taxa auto
ma puteti informa si pe mine daca se mai poate inscrie masini second fara plata taxei si cat timp dureaza, care sunt conditiile, regulile? sau daca platim taxa acum in ianuarie, februarie 2012 mai putem recupera toti banii? as avea nevoie de un avocat(a) in acest sens pe judetul alba.
Răspuns la discuția recuperare taxa auto
dak vreau sa inscriu o masina de dincolo adusa fara sa platesc taxa se poate?
stie cineva daca s-a redus nivelul taxei?
Răspuns la discuția recuperare taxa auto
r_ivanis a scris:

Larisa Dudciuc a scris:

platiti-o sau inmatriculati-o fara plata taxei,dar atunci mergeti sa va faca decizie la AFP


Puteti sa detaliati, va rog?! Adica putem sa o inmatriculam fara sa platim taxa?