avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 864 soluții astăzi
Forum Activitate ciprian10x

Activitate ciprian10x

Buna ziua , ieri s-au postat rezultatele evaluarii nationale ,cand m-am uitat pe geamul scolii am vazut listele cu toti elevii si notele lor,iar eu am observat ca la limba si literatura romana am luat nota 7,20 desi eu credeam ca iau cel putin 8,50 fiindca la evaluarea nationala dupa ce am terminat lucrarea am asteptat la rand sa o depun si sa semnez acolo , in timpul acel eu mi-am luat telefonul de pe catedra si am facut poza la lucrare , apoi am predat lucrarea acasa am observat ca dupa baremul de corectare si dupa lucrarea mea ar trebui sa am o nota mai mare .:(( .apoi m-am intors la scoala la ora 5:30 dupa amiaza fiinda pana la ora 6 se trimit fisele cu contestatii..apoi am cautat o persoana in scoala si mi-a spus ca directorul vine imediat, am asteptat a venit ; i-am spus ca era si mama langa mine ca vreau sa fac contestatie la limba si literatura romana... el a spus ca de ce sa fac contestatie si ca nimeni din scoala nu a mai facut , si ca el nu se duce pana la iasi pentru o singura contestatie :( ... va rog ajutatima ce se poate face eu sunt din satul Heci com.Lespezi jud. Iasi..Help:help: