avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1837 soluții astăzi
Forum Activitate ivasca

Activitate ivasca

Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Buna si eu in 2011 am facut vreo 3 cereri si abia dupa 5 luni mi-au virat banii in cont,asa ca nu te astepta prea curand sa-i vezi.O zi buna!
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Bravo ,Andreea sa sti ca nu-i usor sa inveti cu un copil mic si insarcinata poti sa spui ca esti un model si eu m-am apucat de invatat din 13 martie cam 10 ore pe zi ,am luat 5,60 daca eram putin mai atenta luam un 8,50 usor dar ma pregatesc in continoare si am sa fiu mai atenta pe viitor .Succes in continoare!
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Buna si eu am fost in aceasi situatie am terminat in 2010 ,pentru noi a fost scurt timpul sa parcurgi trei materi in 2 luni destul de greu,ne pregatim in continoare pt celelalte concursuri si la anul ne intalnim din nou.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Bravo ma bucur ca ai reusit ,sa ne mai povestesti si noua cum o sa fie la sng daca vrei bine?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Ai dreptate nicky123 nu cred ca va avea vreunul curaj sa mediatizeze neregulile de la examen ,daca au fost incidente de acest fel trebuiau sesizate la acel moment,acum dupa 10 zile este prea tarziu dupa parerea mea.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Buna dimineata ,cum ati dormit aseara?Asteptam cu nerabdare sa se afiseze,sper ca pana in 12 sa se afiseze.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Eu am fost verificata mio tras parul de pe ureche si s-o uitat la ureche,bineinteles ca nici vorba de ceva.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Cei care am facut greseli gramaticale le-am facut pe spinarea noastra,de ce se agita atat colega noastra.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Buna sa sti ca si eu cam tot o pagina jum am scris ce trebuia sa ne apucam sa inventam povesti ,eu am scris scurt si la obiect. Asa scriam si la facultate ,profesori ne spunea sa nu scriem moartea caprioarei,la un examen la o intrebare am scris doua cuvinte,dar erau cele care trebuia.In fine fiecare face cum crede.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Ma tot uit pe forum si sunt dezamagita de ce aud la asa examen sa vii sa copiezi,mai mare rusinea ,daca iei un 7 macar sti ca l-ai luat prin forte propri.Si la licenta cand am luat 7 m-am bucurat ,cand auzeam colegi ca au luat 8-9 dar nu prin forte propri iar cand sau dus la concursuri au luat 2-3 .Eu cred ca nu o sa fie note foarte mari ,asta este parerea mea vom vedea peste 2zile.