avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1328 soluții astăzi
Forum Activitate florin2011x

Activitate florin2011x

Răspuns la discuția Loviri
da acestia au plecat cu autoturismul in starea in care erau . Da cu siguranta va ramane o cicatrice pe tot restul vieti
Discuție Loviri
Buna seara ma numesc Florin . Ieri dimineata in jurul orei 7:30 am iesit in fata blocului cu cainele acolo erau 5 indivizi veniti de la o nunta in stare de ebrietate acestia m-au luat la bataie fara nici un fel de motiv am chemat politia acestia mi-au luat datele si mie si unui martor si ma trimis la spital acolo am fost internat pentru o zi mi-a fost cusut obrazul am fost lovit si in mai multe zone a corpului . Apoi am mers cu biletul de externare si diagnosticul la medicina legala pentru un certificat medico-legal , apoi la sectia de politie sa depun o plangere . Am reusit sa retin nr de imatriculare al autoturismului cu care au plecat , acum astept sa imi iasa certificatul medico legal sa il depun si pe acela la politie . Vreau sa merg cu ei pana in instanta. Exista vre-o sansa ca acestia sa fie cercetati penal ? Am inteles de la anumite persoane ca pentru cativa pumni si o cusatura nu pot face mare lucru si acestia vor iesi basma curata :( este posibil asa ceva?:sorry: