avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1016 soluții astăzi
Forum Activitate mikkei

Activitate mikkei

salut tuturor. pe 24 sau 25 plec din tulcea. daca este cineva interesat sa ne intalnim pe drum pentru deplasare sa dea un mes sau un telefon 0742134127. este un drum lung si se impune a fi facut in....grup. traseul la care m-am gandit este pe bucuresti, deoarece este cel mai scurt.dar suporta modificari. asa ca fara retineri sa ne auzim. eu vin din cel mai departat punct al hartii de aceea m-am gandit sa postez aceasta propunere. care ar dori din drumul meu sa ne cuplam la deplasare, astept sa ma contacteze cu toata increderea.

PS. Adrian radu......abia acum am vazut mesajele tale din privat. ms. mult si dau o bere.
multumesc alixyrya si corina ptr postari.ce o fi sa fie. am intrat in sistem si asta este cel mai important.in rest ne vom descurca.cele bune
gianna a scris:

Procuror . Nu am mai multe detalii despre d-soara Dediu, asa ca, din pacate, nu te pot ajuta.

multumesc mult

gianna a scris:

Am vorbit luni cu domnisoara Dediu. Este interesata de Pitesti/Topoloveni/Horezu


multumesc gianna. cred ca mie mi-ai raspuns. tu esti jud sau proc? despre domnisoara dediu vreo posibilitate de contact? ms toate cele bune.
alixyrya a scris:

miana80 a scris:

felicitari celor de la procurori pentru felul in are reusiti sa comunicati si sa intelegeti necesitatea celor care au familii de a cunoaste din timp optiunile pe care le au , pentru a se putea organiza intr-un fel sau altul. Din pacate , incercarea alyxyryei facuta in acest sens la judecatori a fost lipsita de succes.


Multumesc, presupun, pentru aprobarea incercarii mele. Din nefericire, eu am fost in tura de luni la analize, iar atunci am fost doar 6 dintre judecatori, restul s-au prezentat marti...
poate cei de marti pot oferi mai multe detalii cu privire la eventualele optiuni.. ca sa stim si noi, cei mai din coada, la ce sa ne asteptam... :)
in plus, dintre judecatori, putini sunt cei care urmaresc forumul...


haha....ce ironie. tu ai fost cu majoritatea de la procurori. si iti doreai sa te intalnesti cu ai tai judecatori. eu care am fost la medical pe 06 m-am intalnit (a fortiori) cu majoritatea de la judecatori desi imi doream contrariu. fain nu?
valentinabaltaretu a scris:

marius, nu era decisa. O tentau posturile dorite de bucuresteni (Muntenia). Ne-a spus expres ca inca se mai gandeste.

multumesc mult de raspuns valentina. te rog un numar de contact de- al doamnei Dediu Daniela? daca ati facut ceva schimb de numere. intreb asta pentru ca noi cei din data de 06, de fapt cativa dintre noi am facut schimb de numere. si sunt foarte interesat care i-ar fi optiunea pentru a nu ma trezi pus in fata unui fapt implinit si plin de surprize cand vor fi optiunile oficiale. e bine sa te interesezi din timp daca este vorba despre un alt loc decat cel pe care ti-l doreai si il cunosteai deja. multumesc mult inca o data.
A, si revin cu o completare. care posturi din Muntenia dorite de bucuresteni? e doar un domn din Buc inaintea dansei. stia cumva despre locul suplimentat din Slobozia? ms:D
corina_dinica a scris:

Pe baza celor discutate ieri, optiunile la procurori:

1. Ene Dan Cristian - Constanta - PJ Horezu
2. Anghel Alexandru Adrian - Bucuresti - PJ Pitesti
3. Dediu Daniela - Vrancea -PJ Tulcea (?)
4. Radu Adrian - Brasov - PJ Odorheiu Secuiesc
5. Mocanu Marius - Tulcea - PJ Galati (?) -asta e de la mine, m-am gandit ca e langa Tulcea
6. Cristea Alexandra Corina - Bucuresti - PJ -------------
7. Dohan Ioan-Calin - Salaj - PJ Huedin
8. Morar Anca-Mihaela - Bihor - PJ --------------
9. Tirlea Roxana-Adela -Bucuresti - PJ Topoloveni
10. Ciontu Gigi - Caras Severin - PJ Vanju Mare (?)
11. Cosarca Vasile-Nicolae - Mures - PJ Ludus
12. Lavric Adrian - Suceava - PJ Saveni
13. Hohota Adrian Ionut - Satu Mare - PJ Satu Mare / Negresti Oas
14. Baltaretu Maria-Valentina - Bucuresti - PJ Alba Iulia
15. Comardici Irina-Nicoleta -Prahova - PJ Slatina (?)
16. Corlateanu Sorin-Costel -Bucuresti - PJ Ludus, Nasaud, Lipova
17. Cristea Ana-Liliana - Olt - PJ Hunedoara/Huedin/Lipova
18. Dinica Corina-Iuliana - Arges- PJ Tarnaveni
19. Bodoc Georgel - Buzau - PJ -------------
20. Chiazna Magdalena-Daniela - Mehedinti - PJ -------------
21. Manolica Maria-Irina - Neamt - PJ -------------




buna corina. marius mocanu sunt. ai vb cumva la vizita medicala cu dediu daniela? cred ca asa i-ai aflat o eventuala optiune ptr tulcea! sau doar asa ai presupus tu? eu nu am putut lua legatura cu ea si nici nu stiu daca frecventeaza acest forum.
valentinabaltaretu a scris:

ce surpriza, Marius :))) ,,locul neatractiv din atractivul tau oras,,


da...ce surpriza....ai dreptate valentina. insa am postat si eu pentru a inlatura un potential dubiu. .... si pentru a veni oarecum in intampinarea acestei foarte bune idei (a voastra caci eu in ultima vreme nu am mai postat nimic) de a face intre noi o repartitie neoficiala. oricum este foarte bine sa tinem legatura aici pe acest forum si sa postam ceea ce mai stim, ceea ce mai aflam fiecare pentru a face lucrurile mai clare si mai usor de asteptat.
valentinabaltaretu a scris:


1. Ene Dan Cristian - Constanta - PJ Horezu
2. Anghel Alexandru Adrian - Bucuresti - PJ Pitesti
3. Dediu Daniela - Vrancea -PJ -------------
4. Radu Adrian - Brasov - PJ Odorheiu Secuiesc
5. Mocanu Marius - Tulcea - PJ Tulcea
6. Cristea Alexandra Corina - Bucuresti - PJ -------------
7. Dohan Ioan-Calin - Salaj - PJ ------------
8. Morar Anca-Mihaela - Bihor - PJ --------------
9. Tirlea Roxana-Adela -Bucuresti - PJ Topoloveni
10. Ciontu Gigi - Caras Severin - PJ -----------
11. Cosarca Vasile-Nicolae - Mures - PJ -----------
12. Lavric Adrian - Suceava - PJ -------------
13. Hohota Adrian Ionut - Satu Mare - PJ Satu Mare / Negresti Oas
14. Baltarretu Maria-Valentina - Bucuresti - PJ Alba Iulia
15. Comardici Irina-Nicoleta -Prahova - PJ ------------
16. Corlateanu Sorin-Costel -Bucuresti - PJ Gheorghieni/ Odorheiu secuiesc /Nasaud
17. Cristea Ana-Liliana - Olt - PJ ----------------
18. Dinica Corina-Iuliana - Arges- PJ Ludus/Tarnaveni
19. Bodoc Georgel - Buzau - PJ -------------
20. Chiazna Magdalena-Daniela - Mehedinti - PJ -------------
21. Manolica Maria-Irina - Neamt - PJ -------------






buna la toata lumea. poz. 5 PJ Tulcea
vioadi77 a scris:

:mikkei a scris:

salut varu. pozitia 5. suntem iar colegi de clasa=D>

Varu este inca la munca la IJPF Satu Mare.
Felicitari pentru toti ! Sunt foarte mandra de voi.
:vishenka:




atunci spor la munca si salutari amandurora