avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1088 soluții astăzi
Forum Activitate dane1981

Activitate dane1981

2 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
Puteți obține despăgubiri dacă dovediți întrunirea condițiilor de răspundere, dar Dvs. dacă ați observat ca nu este asigurata siguranța copiilor îl lăsați sa se joace acolo? Răspunderea ar putea fi împărțită. Dacă copilul Dvs. se joaca și se accidentează pe scările din casa Dvs. sau in parc, sub supravegherea Dvs., și soțul va solicita sa răspundeți civil cum e?
Ce viata pe judecatorii astia. Daca nu e vacanta atunci e concediu. Mugure, dar la Barlad nu e vin asa bun ca sa nu mai ma duc pina acasa :P? Oricum, eu incerc sa o dau pe Jidvei ca e mai aproape de casa ;)
Maraciucarilor, mai traiti? Nu mai vorbeste nimeni pe-aici? Sunteti cocosati de munca (pe draq) sau plangeti ca ati vazut ce locuri s-au scos anu' asta? MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
teoretic, da. practic, suna la parchet sau la instanta si vorbeste cu seful, ca sa zic asa.
scuze. aveam altele pe cap si nu am fost complet. pozitia 1 procurori
corina_dinica a scris:

Pe baza celor discutate ieri, optiunile la procurori:

1. Ene Dan Cristian - Constanta - PJ Horezu
2. Anghel Alexandru Adrian - Bucuresti - PJ Pitesti
3. Dediu Daniela - Vrancea -PJ Tulcea (?)
4. Radu Adrian - Brasov - PJ Odorheiu Secuiesc
5. Mocanu Marius - Tulcea - PJ Galati (?) -asta e de la mine, m-am gandit ca e langa Tulcea
6. Cristea Alexandra Corina - Bucuresti - PJ -------------
7. Dohan Ioan-Calin - Salaj - PJ Huedin
8. Morar Anca-Mihaela - Bihor - PJ --------------
9. Tirlea Roxana-Adela -Bucuresti - PJ Topoloveni
10. Ciontu Gigi - Caras Severin - PJ Vanju Mare (?)
11. Cosarca Vasile-Nicolae - Mures - PJ Ludus
12. Lavric Adrian - Suceava - PJ Saveni
13. Hohota Adrian Ionut - Satu Mare - PJ Satu Mare / Negresti Oas
14. Baltaretu Maria-Valentina - Bucuresti - PJ Alba Iulia
15. Comardici Irina-Nicoleta -Prahova - PJ Slatina (?)
16. Corlateanu Sorin-Costel -Bucuresti - PJ Ludus, Nasaud, Lipova
17. Cristea Ana-Liliana - Olt - PJ Hunedoara/Huedin/Lipova
18. Dinica Corina-Iuliana - Arges- PJ Tarnaveni
19. Bodoc Georgel - Buzau - PJ -------------
20. Chiazna Magdalena-Daniela - Mehedinti - PJ -------------
21. Manolica Maria-Irina - Neamt - PJ -------------





Nu vreau sa se creada ca imi permit sa ma joc cu vietile oamenilor care probabil au mai multe probleme pe cap decat mine si pe care numai nesansa i-a impiedicat sa fie in locul meu, oarecum ingrat in momentul de fata, dar socotesc ca este de datoria mea sa va aduc la cunostinta, faptul ca nu imi mai mentin optiunea exprimata anterior, probleme de ordin personal determinandu-ma sa aleg cealalta optiune care s-a si vehiculat la un moment dat in ceea ce ma priveste, si anume la PJ ALBA IULIA. Scriu cu greutate aceste randuri in speranta ca nu am dat peste cap planurile celorlalti viitori colegi. Va multumesc daca puteti, macar putin, sa ma intelegeti, si va inteleg daca nu reusiti sau nu vreti.
bbitbh: a fost aplicata, desigur. e pe linie de management. niste inventii perfect netrebnice daca ma intrebi. dar trebuiau si astea sa poarte un nume. si s-au numit mustrare scrisa. ma buseste rasul numai cand imi aduc aminte. nervos. sper sa nu dau in plans. nu de alta dar am patimit destul in ultima perioada. exercitare necorespunzatoare a atributiilor de serviciu... in sistemul public.fara implicatii pe imaginea publica a institutiei. ma judec cu ei in contencios. am cerere in anulare cu prim termen in fond stabilit pentru decembrie la curtea de apel bucuresti. eu zic ca am o sansa buna sa trec si hopul asta, mai ales ca nu e in discutie vreo functie de conducere in magistratura...

mult noroc! ar fi pacat o asa mica problema sa distruga o munca poate de ani de zile!!! Ene Dan Cristian - Horezu
felicitari tuturor!!! pozitia 1 procurori