avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 886 soluții astăzi
Forum Activitate eleina

Activitate eleina

multumesc pentru raspuns cei de la kruk deja miau spus ca trebuie sa platesc cei 800 lei deoarece conform bancii citi suma a fost depusa inainte de preluare eu am depus la kruk toate dovezile deja dar ei insista ca nu este cum am spus eu .nu pot face contestatie deoarece creditul este pe numele altei persoane care este plecata din tara si eu am platit tot creditul si chiar daca ar fii in tara tot nu ar face contestatie pt ca creditul a fost facut pt mine si nu o intereseaza eventuale probleme .conform firmei kruk cei de la citi lea fost facuta confirmare de plata pot cere celor de la kruk confirmarea de la citi?
Buna ziua am si eu o problema am avut o descoperire de card Citi Bank in 05.09.2013 aveam de plata 1508.76 lei in data de 18.10.2013 am platit la oficiul postal suma 800 lei in data de 21.10.2013 contractul meu a fost vandut la kruk romania cu suma datorata de 1508.76 lei cei de la kruk sustin ca citi bank nu au facut confirmarea de plata de 800 lei desi stiu ca respectivii bani au intrat in contul citi bank in data de 23.10.2013 2 zile mai tarziu fata de preluare .cei de la citi ar fii trebuit sa le faca confirmarea de plata ramand restul de plata dar nu sa intamplat asa eu am factura din luna a 9 cu suma preluata de kruk am chitanta de la posta si am confirmarea de intrarea in banca insa cei de la kruk sustin ca banii{800 lei} au fost platiti inainte de preluare dar suma preluata ramnand aceeasi .va rog ce as putea sa fac
buna ziua vreau sa stiu si eu daca sotul meu beneficiaza de tichetele de cresa in valoare de 400 ron daca nu are 12 luni anterioare nasterii si unde se duce sa depuna actele si ce anume va rog frumos este foarte urgent mentionez ca eu nu am salariu si de la ce varsta incepe sa se scorde
Buna ziua sunt insarcinata si voi naste in sector 4 bucuresti in iunie dar am buletin de teleorman,com pietrosani,unde trebuie sa ma duc sa depun actele de alocatie stat copil pana in 2 ani si ce anume