avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 833 soluții astăzi
Forum Activitate khaterine

Activitate khaterine

Discuție Amenintare
Hei , ajutati'ma si pe mine va rog cu o problema ,
Va rog daca puteti sa raspunde'ti serios ar fi frumos din partea dumneavoastra .
Problema este ca mama mea acuma cateva luni a cunoscut un barbat la locul ei de munca... dupa cateva luni ei sa'u impretenit .. cu timpu au ajuns sa fie impreuna ,, mama nu stia prea multe despre viata lui [ cum ar fi daca e casatorit.. sau daca a fost.. sau daca are copii ] . Iar acuma cateva zile mama a aflat ca el este insurat si ca are copii.. iar sotia acestuia a venit si a facut scandal la noi la apartament.. sora mea mai mica a ramas cu sechele de exemplu ieri cand a auzit niste tipete afara s'a dus repede la usa si a incuiato.. sau mama mea aseara cand a auzit un claxon mi;a cerut sa pun siguranta pe usa si apoi sa stau langa eapana adoarme.. eu sunt alaturi de mama din toate punctele de vedere , iar astazi el s'a dus cu sotia lui la mama la servici si a ameninta'o pe mama mea cum ca o omoara.. ca vine acasa la noi si ne sparge usa...sunt incrozita .. imi este frica ca mamei mele sa nu ai vina rau ...Ajutati'ma va rog..