avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 815 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters264183

Activitate ContSters264183

Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
inchiriez apartament 2/3 camere in Botosani, central si mobilat...cine ma poate ajuta il rog sa lase un mes...multumesc anticipat
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
cand se merge la Giroc? s-a afisat undeva?
in alta ordine de idei...se stie ceva concret de decontarea analizalor medicale si de prima de instalare?

si in alta ordine de idei...vi s-au repartizat dosare? mie da...din prima zi...:O
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
si ofiter de politie judiciara nu se pune?...halal discriminare...de ce?
nu ar fi normal ca toti candidatii admisi la examen sa beneficieze de vechimea de minim 5 ani?
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
acum ce trebuie sa facem? asteptam publicarea in monitor si gata?
un link catre MO?
PS....eu nici macar nu am predat dosarele (vb. de IPJ),,,chiar m-au luat prin surprindere...:(
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
se da sau nu se da prima de instalare?...dl. Dnilet a spus ca CSM a validat acordarea acestei prime...
problema este ca nu e vb. de 500 de lei ci de cca. 6000 de lei...bani care ar compensa sumele cheltuite cu acest examen...eu am cheltuit cu examenul undeva la 3000-4000 de lei...incluzand si cazarile la hotel, transportul...etc...
cred ca meritam acesti bani...
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
stie cineva un link catre site-ul unde vor fi publicate decretele?
stiu ca este vorba despre site-ul administratiei prezidentiale dar acolo nu am gasit nimic din anii trecuti legat de aceste decrete...m-ar interesa o adresa exacta...thanks
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
probabil ati fost anuntati...joi la ora 12, in Aula INM, rerepartizarea...
post scos la bataie...PJ Gura-Humorului....
bafta pentru cei din apropiere :)
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
de acum mai asteptam doar publicarea decretelor, nu?
si-a inchiriat cineva locuinta in noul oras (pt. cine e cazul) sau e cam devreme?
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
se valideaza concursul pe data de 15.11.2012...asta se intelege, nu?

[ link extern ]
Nota Direcţiei resurse umane şi organizare nr. 463/15974/1154/2012, privind validarea rezultatelor concursului de admitere în magistratură, organizat în perioada iunie - octombrie 2012.
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
:)