avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 877 soluții astăzi
Forum Activitate gina75

Activitate gina75

Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
babypissi a scris:

Bună! Gata,s-a terminat și cu concursul și nimeni nu mai zice nimic..... Cei care ați intrat nu mai ziceți nimic.... cum este în activitate..... Așteptăm opinii....


buna.
iar ce care nu au intrat...si vor sa mai incerce?aveti idee cand se va mai organiza un alt concurs?concurs?ca
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012


Atunci eu chiar nu mai înțeleg nimic...eu la penal nu am scris la primul înscrisurile și la al 2 lea sub nu am scris de militari, în rest tot....și am luat 7. Și la celelalte nu mai vorbesc...pe bune ,chiar și -au bătut joc....sau au făcut în așa fel încât să intre cine„ trebuia„.... Nu știu ce să mai cred....


Buna.

Am depus si eu contestatie,la civil...acum nu cred ca o sa se rezolve ceva...mai vedem,dar totusi..aveti idee de urmatorul examen?pe cand?
va rog raspuns daca stie cineva..bafta multa!
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
buna
daca a gasit cineva un model de cerere pentru contestatie sa o afiseze ,va rog
multumesc
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
Laura-Mirela a scris:

Sper să ai gura aurită și să se afișeze mâine că m-am săturat, mi au pierdut toată răbdarea...#-o


stiti...a fost si astazi un examen..pentru ridicare in grad...si s-a afisat deja si baremul la proba practica...la noi nu apare...de ce oare????nu poti face contestatie,nu stii ce nota ai luat decat dupa..ce se ocupa locurile..sau poate e pe cine merita?:-/
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
anditaru a scris:

In sfarsit s-au afisat repartizarile.=D>


aveti idee?se dau aceleasi subiecte si ptr studii sup si ptr studii medii?ce sunt...grile sau sinteze?si cat ne lasa?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
ilinca003 a scris:

oare ne-o da si din amenda jud?k eu doar amtrecut asa prin ea


si la administrarea dovezilor...le avem pe toate?:(nu vreau...alea le urasc...
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
ilinca003 a scris:

unde as putea sa gasesc un barem la proba practica????pff ce frik mi-e


cine dintre cei cu studii medii...ca poate nu am inteles eu bine din tematica imi poate spune daca din codul de proc penala avem si caile de atac?????????
va rog un raspuns:sorry::sorry:
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
babypissi a scris:

Laura-Mirela a scris:

la Timisoara sa dat proba care dureaza 30 de minute cu 3 texte cu tot ce trebuie in ele adica subliniat, bolduit, caractere (cu numere impare), majuscule, diacritice,alineate, spatiere, marcatoare, indice, note de subsol, antet si toate alea...a fost greu, nu cred ca trec mi a iesit 6 50 si trebuie 7 sa trec asa ca vin la Bucuresti, unde sper sa fie mai usor ca aici chiar m am ingrozit de tot...


Bună,cate rânduri aveau acele texte?



pentru cei care dau ex maine la CAB...nu cred ca pot sa dea un text(sau mai stii?) cu toate cele,pentru ca ai doar 15 min la dispozitie...in mod normal...acum ca nu or fi 15 min integral,nu am idee...
si as mai avea o "dilema"...lucrarea ta...trebuie salvata undeva...nu?aici stie cineva cum se procedeaza?
oricum...va urez bafta!
eu sunt inscrisa in concurs la grefieri cu studii medii...se da oare la fel cu cei cu studii superioare?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
ilinca003 a scris:

Instanta de fond la ce se refera? Completul cum este constituit? Multumesc


linkurile afisate sunt blocate....gresite?
am incercat si cu dowload in loc de down... si nu a mers
ma poate ajuta cineva?
multumesc