avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters269663

Activitate ContSters269663

Răspuns la discuția Secvente ....
Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
anulat:(
Răspuns la discuția Sã mai și râdem
Doi vampiri reparau o motocicleta:
- Da-mi o surubelnita!
- Poftim!
- Arshhhh! nu aia in cruce, cretinule!

La Radio Erevan, cineva intreaba:
- Ce poate face o femeie cu sotul ei care se uita tot timpul dupa fuste?
Radio Erevan raspunde:
- Va sugeram sa-l trimiteti intr-o vacanta in... Scotia.

Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
amarat:)
Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
erodare
Răspuns la discuția Sã mai și râdem
Trei femei, una logodita, una casatorita si o amanta stateau de vorba despre relatiile lor si au hotarat sa-si uluiasca barbatii. In acea seara toate trei s-au imbracat sexy, purtand pantofi cu tocuri cui, corset de piele si o masca pe ochi. Ziua urmatoare s-au intalnit din nou. Fata logodita a spus: - Aseara, cand logodnicul meu a ajuns acasa, m-a gasit imbracata cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui de 7 cm si masca. Mi-a spus "Esti femeia vietii mele, te iubesc". dupa aceea am facut dragoste toata noaptea. Amanta s-a laudat si ea: - Si la mine a fost incredibil! Ne-am intalnit in biroul lui. Purtam corsetul de piele, tocuri cui foarte inalte, masca si o pelerina. Cand am descheiat pelerina, n-a scos nici un cuvant. Am facut doar sex ca nebunii toata noaptea! In cele din urma, femeia casatorita si-a spus si ea povestea: - Eu am trimis copiii la mama, m-am pregatit, m-am echipat cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui si masca pe ochi. Sotul meu s-a intors de la lucru, a luat telecomanda si o bere din frigider si a spus: - Ia zi Batman, faci si tu ceva de mancare?

:happy:
Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
tasari
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:
@gmancila o melodie din vremurile vechi,vechi cum ajungem si noi:D

Mihai Constantinescu-Un zambet,o floare
[ link extern ]
Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
albastru
Răspuns la discuția Acum imi place acest cantec:

Ricchi e Poveri - Voulez Vous Danser
[ link extern ]