avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 846 soluții astăzi
Forum Activitate cineva22

Activitate cineva22

Răspuns la discuția ce mi se poate intampla?
Multumesc mult pentru acest raspuns. Cred ca nu m-am exprimat corect plangerea mea impotriva acelui client a fost respinsa raspunsul deja l-am primit ... intrebarea mea era daca mi se mai poate intampla ceva din partea firmei care se ocupa cu acele jocuri electronice..si ce anume as putea pati. Multumesc anticipat si inca o data mii de scuze daca m-am exprimat gresit.
Buna ziua! In Martie 2011 am lucrat ca vanzatoare bar si operatoare jocuri electronice avand pe cartea de munca 4 ore la bar si 4 ore la jocuri. Intr-una din zile s-a intamplat sa ii bag unui client impulsuri fara ca acesta sa mi le plateasca urmand sa fie achitate din castiguri sau inainte de terminarea programului acesta sa se prezinte cu valoarea impulsurilor lucru care nu sa mai intamplat. mi-a fost inchisa indisciplinar cartea de munca la jocuri si am fost chemata sa dau declaratie la politia judeteana. Am facut si eu plangere impotriva clientului care m-a pacalit dar dupa aproximativ 1 an aceasta a fost respinsa. Mentionez ca pana azi 9.12.2012 nu am mai primit nici o sesizare in legatura cu cazul meu,in martie 2013 se implinesc 2 ani de cand sa intamplat nefericitul eveniment. As vrea sa va rog sa ma ajutati cu raspunsul la o intrebare avand in vedere ca v-am prezentat in mare cazul meu. Ce mi s-ar putea intampla? multumesc anticipat.