avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 626 soluții astăzi
Forum Activitate FronescuAdrian

Activitate FronescuAdrian

Multumesc pentru raspuns , oricum avem niste legi de toti banii eu sunt obligat sa tin masina 5 ani sa pot sa o vand pe urma cu 2 euro foarte bine gandita legea. Doamne doamne , pai cand mai te uiti la televizor si vezi fraude financiare si inginerii sa furi statul roman ce mai zici? Ia uite ce infractori sau ce bine le-a facut? Sunt foarte dezamagit numai probleme am intalnit pana acum #-o e timpul sa ne mutam.
Nu este persoana cu handicap.
Buna ziua de curand am achizitionat o masina si am si adaptat-o pentru handicapul meu cu toate ca masina e automata si eu nu am piciorul stang nu inteleg de ce a mai trebuit sa o adaptez? Mi-am luat masina automata sa nu mai apas ambreiaju ma rog alta lege data de niste minti ghidate cu becul. Ideea e in felul urmator eu nu mai vreau sa tin masina , vreau sa o vand si am inteles ca cel care o cumpara trebuie sa ii plateasca taxa auto? Cum vine asta? Pai eu ce am fost scutit pentru ce ca nu inteleg? #-o #-o #-o #-o Vreau sa stiu si eu cum sta treaba , daca cunoaste cineva legea bine de tot sa imi explice si mie ca nu mai inteleg nimic. Daca este asa cum am auzit eu , inseamna ca e de departe cea mai proasta lege data vreodata in lumea asta pe planeta asta mai rau ca in zimbabwe .