avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1546 soluții astăzi
Forum Activitate wertiw

Activitate wertiw

Răspuns la discuția 30 de zile?
Multumesc din suflet ptr. raspuns...am s-o fac si pe asta ca sa le demonstrez d-nilor de la politie ca eu sunt cea agresata...dar stau si ma intreb pe de alta parte de ce nu vin d-nii politisti sa faca o ancheta sa intrebe vecinii ce fel de persoana este ca sa vada si ei de fapt realitatea..
Răspuns la discuția 30 de zile?
Multumesc ptr. raspuns,dar vb romanului pana la D-zeu te mananca sfintii...pana o sa le dovedesc domnilor de la politie ca eu sunt cea abuzata ma mananca sfintii...nu-mi ramane decat sa-mi fac singura dreptate..asa e in Romanica noastra de azi...politistul care este in slujba legii si care de fapt ar trebui sa ne apere de astfel de specime de oameni imi spune ca el nu poate sa fac nimi...cu scz. de rigoare imi esterusine ca sunt roman si imi este scarba ca traiesc in Romania unde fiecare isi rezolva problema prin puterea pumnului sau prin relatii...eu care nu cunosc bine legea si care nu imi permit sa platesc un avocat ce se intampla cu mine si copiii mei?cui trb sa ma adreseez ca sa ma ia cineva in seama??ce le spun eu copiilor mei cand ma intreaba mami tanti aia cu fiul ei o sa vina iar la usa noastra si o sa te bata???imi vinne sa urlu de durere.....si domnii de la politie mai si ridica tonul la mine spunandu-mi ca daca n-ai martori n-am ce sa-ti fac...as vrea sa scriu mai mult dar lacrimile imi curg prea tare..nu stiu daca cineva o sa ia in considerare ce am scris..dar macar sa citeasca si altii prin ce trec eu..
Răspuns la discuția 30 de zile?
Am facut o plangere la politie ptr. loviri si am intrebat in cat timp se rezolva problema...politistul mi-a zis ca in 30 de zile..mentionez ca am fost lovita de o persoana si de fiul acesteia in prezenta copiilor mei minori in fata casei mele..martori au foat dar cand au fost chemati la audieri au zis ba ca nu stiu ba ca nu au vazut.Am ramas pur si simplu tampita cand politistul din comuna mi-a zia ca fara martori nu rezolv nimic..acum astept din nou sa fiu lovita dar acum o sa fiu nevoita sa platesc pe cineva care sa-mi fie martor..sau o sa incerc sa imi fac singur dreptate..adica o sa o bat bine pe aceasta persoana dar o sa am grija sa nu fie martori..
Discuție 30 de zile?
buna,,as vrea sa stiu in cat timp se solutioneaza o plangere la politie?