avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Activitate jayce

Activitate jayce

Răspuns la discuția Scutire impozit programator
Hello,

Multumesc pentru raspuns. Am incercat deja asta, dar in Timisoara, unde am terminat eu, au refuzat cei de la facultate sa imi dea o asemenea adeverinta :(

Asa ca nu stiu ce altceva as mai putea face, decat sa sper ca o sa se modifice ordinul.
Răspuns la discuția Scutire impozit programator
Diego a scris:

Cel mai bine ar fi sa-i suni la numarul de contact de pe site-ul lor [ link extern ]
Eu le-am trimis mail si mi-au raspuns dupa o luna spunandu-mi ca ordinul este in faza de avizare externa.Probabil asta o sa-ti raspunda si tie.
Oricum,bafta...si eventual anunta si tu aici pe site daca primesti vreun raspuns mai clar.

edracaz a scris:

Buna ziua,

Imi puteti spune care a fost procedure pentru trimiterea e-mail-ului catre Ministerul Muncii?

Multumsc





Hello,

Mai aveti noutati in legutura cu actualizarea ordinului?
Angajatorul meu refuza sa imi dea scutirea de impozit cu toate ca am terminat Facultatea de Automatica si Calculatoare (sistemul Bologna) si am terminat si un master in cadrul aceleasi facultati din cauza faptului ca pe diploma de licenta apare specializarea "Automatica si informatica aplicata", dar in anexa ordinului apare "Automatica si informatica industriala" si mi se pare absurd :(