avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 916 soluții astăzi
Forum Activitate carmenilie76

Activitate carmenilie76

Răspuns la discuția divort
va multumesc din suflet pt sfaturi. eu oricum nu mai inteleg nimic! sincer,sunt disperata!nu stiu ce sa fac!pe scurt istoria sta cam asa....sotul meu a plecat de acasa in decembrie 2012,pt ca si-a gasit pe altcineva iar in prezent locuieste cu persoana respectiva.cea cu care sta acum e casatorita si a parasit domiciliul conjugal si fetita de 6 ani.in prezent respectiva are deschis proces de divort intentat de sotul ei motivul principal al divortului fiind sotul meu!iar acum,culmea tupeului sotul meu m-a dat in judecata pt divort motivul lui fiind infidelitatea mea! sunt de acord cu divortul,dar nu si cu motivul! ce pot face? daca nu am avocat ma pot prezenta singura? cum e cu cheltuielile de judecata? cat costa? va rog din suflet sa ma ajutati cu sfaturi
Discuție divort
va rog din suflet sa-mi spuneti cum pot avea un avocat din oficiu pt divort! sotul meu a intentat divortul iar eu sunt in imposibilitatea de a avea unul din motive financiare. am in intretinere o fata de 17 anu si stau in chirie. va rog sa ma ajutati
:(