avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1374 soluții astăzi
Forum Activitate adriana73

Activitate adriana73

Răspuns la discuția Cesiune creanta
banca nu trebuia sa imi aduca la cunostiinta ca cesioneaza creanta
din 2013 cei de la kruk nu dau nici un semn decat acum.i-am rugat sa imi trimita contractul de cesiune si nu au raspuns.au dreptul sa ia penalitati cei de la kruk
Răspuns la discuția Cesiune creanta
creditul a fost din 2010 si din 2011 nu am mai platit
Răspuns la discuția Cesiune creanta
din 2013 pana in 2015 nu am primit nici o scrisoare de la ei si acum dupa 2 ani si ceva sau trezit sa ma contacteze
ei spun in scrisoare ca sa cesionat creanta in 2015 dar creditul este inchis din 2013
Răspuns la discuția Cesiune creanta
ei spun ca au achitat cei de la kruk in 2013. da eu nu am incheiat contract cu cei de la kruk
Discuție Cesiune creanta
in luna iulie am primit o notificate cesiune creanta de la kruk prin care mi se comunica ca sa cesiunat o creanta in 2015 de la ing catre ei.am fost la banca si mi sa comunicat ca nu mai am nici o datorie.ce pot sa fac cu cei de la kruk care ma preseaza cu telefoanele
Răspuns la discuția creante
ei spun ca ca imprumutul a fost in 2010
Discuție creante
am primit de la kruk o notificare cesiune creanta .am luat legaturi cu ei pentru a comunica actele si nici pana acum nu mi-au raspuns.imi este teama sa nu ma trezesc cu poprire
am primit de la kruk o notificare cesiune creanta .am luat legaturi cu ei pentru a comunica actele si nici pana acum nu mi-au raspuns.imi este teama sa nu ma trezesc cu poprire
Răspuns la discuția Executare
atunci ce sa fac sa astept sa na actioneze in instanta.de obicei instanta nu ne citeaza dau executorului judecatoresc
Răspuns la discuția Executare
cred ca in 2011