avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 971 soluții astăzi
Forum Activitate Anonymous93

Activitate Anonymous93

Si daca face testul acesta cu 600 lei si reiese ca nu el este tatal, se poate duce la instanta si sa se faca dreptate?
El nu are nici o frica si a spus, ca daca ar sti ca e al lui ar fi linistit, dar cand crede ca plateste pentru altcineva iti dai seama ca nu poate sa stea asa. El zice ca a fost el ales ca sa nu pice copilul primarului la mijloc, asa ca el a fost chemat si el a iesit, chiar crezi ca nu se poate face nimic in romania asta cu cate smecheri sunt in ziua de azi ca sa fi iesit la test cine nu trebuie?

El poate face rost de un fir de par de la baiat sa zicem si sa mearga singur la un test adn, iar daca testul va iesi negativ poate face ceva in privinta acestuia?
Nu stiu exact cum sa ma exprim dar voi spune dupa cum stiu:

Am un prieten care la o petrecere a fost intr-o aventura cu o fata (el spune ca a folosit prezervativ si stie exact ca nu a facut nici o greseala), dupa care la 2/3 luni a aflat problema de la cineva , nestiinduse ca el ar fi vinovatul, doar dupa ce a nascut la 4 luni primise hartie ca trebuie sa faca test ADN la Bucuresti, a mers unde i s-a spus si a facut tot pana a ajuns la rezultatul ca baiatul este a lui. Problema deabea acum incepe, stiind ca el nu este de vina si afland ca aceea fata se mai culcase cu multi in perioada aia printre care fiind si baiatul primarului , este sigur ca au fost facute ceva smecherii la mijloc, ar dori sa stie ce pasi sa urmeze ca sa faca dreptate, a spus ca daca merge sa faca test ADN s-ar putea sa plateasca deageaba suma de vreo 3000 de lei si sa pice tot el vinovat.

Ma intereseaza mai exact unde poate face testele, cum si fara sa stie nimeni, si alte sfaturi bune daca se poate. Si sa ma scuzati daca postez unde nu trebuie si daca mai am alte greseli.

O seara placuta,
anonim