avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 498 soluții astăzi
Forum Activitate robert1988

Activitate robert1988

Răspuns la discuția Facebook
si nu pot merge pe alta cale?raspundeti-mi daca poate fi vorba despre cum zice politia ca este un dosar de organizatie sau clan...problema e ca eu nu locuiesc in tara si pe mine ma pune la cheltuieli daca va trebui sa merg in instanta si nu se va putea dovedi nimic
Răspuns la discuția Facebook
si as putea sa il dau io pe el in judecata pentru asta?adica pentru faptul ca ma pus pe drumuri si ca ma jignit?sau nu stiu cum sa ma exprim in cazul acesta pt ca nu cunosc bine legile...au fost doi dintre persoanele care au comentat,la declaratii si politia spune ca e vorba de un dosar tip clan...poate fi vorba despre asa ceva?va multumesc
Răspuns la discuția Facebook
deci nu l-am amenintat in niciun fel doar ca lam facut cioban...am fost 8 persoane care au comentat dintre care unu are o suspendare de 8 luni.ia fost doar numele pomenit si facut cioban.va ajuta ceva mai mult?multumesc
Discuție Facebook
buna ziua as avea o intrebare....acum vreo 3 luni sa postat o melodie pe facebook dupa care a avut loc o serie de comentarii asupra unei persoane...acesta sa simtit amenintat si ca i sa defaimat familia.in aceste comenturi nu au axistat ceea ce sustine el doar ca i sa mentionat numele de familie...persoana respectiva a depus plangere la parchet.as vrea sa stiu care sunt urmarile sau daca este vorba despre vreun caz penal...multumesc