avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 886 soluții astăzi
Forum Activitate carmen_sim

Activitate carmen_sim

Legea a fost publicată în Monitorul Oficial nr. 242 din 12 aprilie 2015, noile plafoane pentru operaţiunile în numerar urmând a se aplica începând cu 9 mai 2015.

Acceseaza Fonduri Europene pentru dezvoltarea businessului sau pentru a incepe o noua afacere. Fii informat. Aboneaza-te gratuit aici: [ link extern ] /
Doresti sa te implici in conceperea si implementarea unui sistem de control intern eficient in compania in care lucrezi?

Daca raspunsul tau este afirmativ, trebuie sa urmezi acest curs de controlor financiar!

Acceseaza link-ul si rezerva locul la curs! Locurile sunt limitate!

[ link extern ] /
Pentru a va infiinta o firma de contabilitate:
- fie dvs sunteti membru CECCAR si pe baza autorizatiei veti obtine codul CAEN de la Registrul comertului

- fie va gasiti asociat (51%) membru CECCAR si va infiintati firma


[ link extern ] /
Am placerea de a recomanda acest curs celor inetersati de fonduri europene.

[ link extern ] /

cu stima



"The best preparation for tomorrow is doing your best today.
H. Jackson Brown, Jr."
Răspuns la discuția Avocat experienta in turism
as dori sa postez problema, insa este destul de mult de expus si in plus mai este si gradul de confidentialitate.
Nu stiu exact care ar fi profilul avocatului caruia sa ma adresez. Am vazut lista de consultanti, insa va rog daca imi puteti da niste directii astfel incat sa contactez o persoana care sa cunoasca legislatia pe turism/ anat.

multumec
Buna ziua,

As dori sa contactez un avocat cu experienta in doemiul turismului. Va rog sa-mi spuneti unde sau catre cine m-as putea adresa.

Multumesc