avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 866 soluții astăzi
Forum Activitate Oana0416

Activitate Oana0416

Discuție Accident rutier
Buna ziua ! Vroiam sa ma ajutat-o daca se poate cu o problema! Astazi cand am plecat spre servici era foarte aglomerat si in momentul in Care am vrut sa înscriem banda pe banda 2 era o sckoda însorita de o rulota in mom l-am lasat sa treaca si am vrut sa trec in spatele lui , dar acesta a pus frâna iar eu lam atins .. Defapt rulota in partea stanga ! Menționez ca eram in Intersecția , a coborat din masina si vb fff urat , eu eram singura in masina , imi arata semne obscene iar eu iam facut semn sa iesim de pe sosea .. El era inaintea mea .. Si dintro data nu lam mai vazut... Si miam conținut drumu .. La un monendat a ajuns in spatele meu dar nici nu se uita spre mine nu mi-a dat flash-uri ..clanxonezr .. Absolut nimic ... Si a mers aprox 4 stații in spatele meu la un moment dat eu am trecut iar el a prins semaforul ! Am ajuns la munca .. M-am uitat la masiba parea cam 10 cm zgariata .. In fata , pe aripa pe drepta , dar am luat o siesta si sa Curatat ...Menționez ca bu este deloc zgariata si nici înfundate . Fiind speriata nu am luat nr de la masina ... Acum imi este teama sa nu faca plângere ca am plecat de la locul accidentului ! Ce na sfaturi sa fac ?