avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1055 soluții astăzi
Forum Activitate stelianus

Activitate stelianus

Sant nascut in anul 1968 lurez din 1984 octombrie,in grupa 1 am 10 ani ,in MAI am lucrat 2,5 ani si in gr 2 am lucrat 3,5 ani dupa 2004 numai avem grupa de munca.imi puteți spune anul in care voi putea fi pensionat multumesc.
Răspuns la discuția obtinere numere auto
acteie cu care am mers la politie pentru inmatr definitiva contr vinzare cump brif mare si mic cartea rar cu itp asigurare cererte taxa anaf taxa primarie taxa talon taxa numere toate actele traduse si legalizate numai ca la ghiseu surpriza neamtul a decl nr furate asa ca toate acestea au ramas la functionarul de la ghiseu pin la lamurire situatiei eu urmind sa benef de nr rosii pina la clarificarea situatiei ce sa fac intrucit e posibil sa dureze citeva luni sa iau legatura cu un avocat pentru a initia un demers juridic
am cumparat o masina di germania am demarat procedura de inmatriculare am obtinut in septembrie primul rind de nr provizorii intrucit la rar este aglomerat a durat ceva pina am terminat cu identificarea inspectia tehnica si obtinerea noxelor pentru plata taxei de prima inmatriculare a trebuit sa ma i scot inca un rind de nr provizori de la ghiseu miau cerut nr de germania pe care le am predat dupa ce am obtinut cartea masinii am platit taxa anaf am revenit cu toata documentatia ma m intors la ghiseu pentru inmatricularea definitiva acolo am platit si numere preferentiale dar nu le pot lua decit peste citeva luni intrucit proprietarul neamt a declarat numerele furate nu stiu ce sa fac daca pest doua luni ma anunta ca masina este declarata furata de ce nu mi sa spus de la pimul rind de nr provizorii sau cind sa facut identificarea la rar multumesc anticipat