avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 854 soluții astăzi
Forum Activitate MihaelaAtomei

Activitate MihaelaAtomei

Răspuns la discuția Lipsuri de bani din card
Asa o sa incerc sa fac.va multumesc mult!
Răspuns la discuția Lipsuri de bani din card
Si credeam ca as putea cere imaginile de la bancomat,ar fi fost mai usor pentru mine,sunt in Italia si nu sunt de mult timp deci mi-ar fi greu sa umblu pe la politie si asa mai departe .
Răspuns la discuția Lipsuri de bani din card
Pe extrasul pe care l-am scos ieri nu scria numele bancii dar maine voi merge la banca pentru a afla mai multe detalii pentru ca pe extras nu imi arata toti banii astia 600€ care lipsesc ci doar ca au fost scosi 100€ odata si 40 € odata,extrasul era doar de pe cativa tranzactii nu de pe toate,dar maine o sa incerc sa cer mai multe detalii,vroiam sa stiu daca au fost sau nu scosi acei bani,si daca au fost scosi de cine au fost
Buna ziua!Am si eu o problema,nu am obiceiul sa imi verific foarte des contul de pe cardul de credit,am cardul de putin timp,ieri am mers la bancomatul de care imi apartine cardul si mi-am scos un extras de cont,eu mi-am pastrat toate bonurile de la fiecare tranzactie si stiam cati bani ar fi trebuit sa am,eu stiam de 800 € (+sau- cativa euro)pe care trebuia sa ii scot ieri si am gasit doar 205 €,pe extrasul de cont scria au fost scosi acesti bani in diferite zile in care eu nu am scos pentru ca lucram in acele zile,curiozitatea mea este: poate fi din cauza bancii?daca merg la banca de la bancomatul de unde au fost scosi banii pot cere imaginile camerelor de supravegheat ale bancomatului?cardul meu era in casa,si ma gandesc ca e posibil sa il fi lt alta persoana din casa in timpul in care eram la munca.deci pot cere imagini de la bancomat?va rog frumos sa ma ajute cineva cu un raspuns :(