avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 710 soluții astăzi
Forum Activitate carolina2015

Activitate carolina2015

Răspuns la discuția ADMITERE SNG 2016
multa bafta si spor la invatat ,poti sa incerci si la cele organizate de curtile de apel(pe site-ul sng is puse mai multe anunturi).
si cam putina activitate pe forum la topicul SNG 2016.
Am deschis acest topic pentru a discuta despre admiterea la SNG 2016.
Cum stati cu invatatul?
Concursul o sa fie pe data de 24.04.2016 si o sa fie scoase 130 de locuri din care 100 pentru instante si 30 pentru parchete.[ link extern ]




Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
valivijelie a scris:n
la ce ora incepe examenul si unde ?
inca nu se stie unde
bucuresti dar locatia inca nu a fost anuntata si nici ora.pana acum incepea la 10.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
aurelia28 a scris:

Exista posibilitatea introducerii testului grila la examen?


cine stie, din ce am vazut pe site-ul sng in anii trecuti era si grila si clasic si tot felul de combinatii.o sa vedem duminica ce o sa fie.
bafta tuturor.

Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
firicel a scris:

Multi pe loc....... catre INM merge cineva sau ramane doar SNG-ul?

multi, multi...........doar sng.

Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
CA Cluj organizeaza concurs pt 2 posturi pe perioada nedeterminata si mai multe pe perioada determinata
04.03.2015, 12:20 Anunţ concurs grefier studii superioare
deschide
pentru cei interesati concursul e pe 20,21.04.2015 si dosarele se depun pana la 30.03.2015.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
carolina2015 a scris:

Am si eu cateva nelamuriri daca ma poate lamurii cineva,art 346 alin 1 din cpp a fost declarat neconstitutional si zice dcc 641/2014 ca :dispozitiile constatate sunt neconstitutionale si sunt suspendate de drept.alte modificari mai stiti o alta formulare o alta interpretare?astept raspuns.va multumesc


nu mi raspunde nimeni???????
#-o
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Am si eu cateva nelamuriri daca ma poate lamurii cineva,art 346 alin 1 din cpp a fost declarat neconstitutional si zice dcc 641/2014 ca :dispozitiile constatate sunt neconstitutionale si sunt suspendate de drept.alte modificari mai stiti o alta formulare o alta interpretare?astept raspuns.va multumesc
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015

2500 lei. sunt publice declaratiile de avere


Multumesc mult, la instantele la care m-am uitat eu nu erau actualizate.

Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Bafta celor care s-au inscris pentru concursul de maine organizat la CA Alba,asteptam impresii.