avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1415 soluții astăzi
Forum Activitate firicel

Activitate firicel

Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
sigur nu vor da subiecte la care tu sa scrii ca prin decizii ccr au fost declarate neconstitutionale iar aplicarea art. se suspenda.:-/
Mult succes tuturor maine!:)
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Multi pe loc....... catre INM merge cineva sau ramane doar SNG-ul?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Foarte greu '' de digerat'' procedura penala#-o sau poate doar e multa in comparatie cu procedura civila.:(
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Ce faceti? Cum merge invatatul?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
L-am depus si eu ieri.Spor la invatat tuturor.:D
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Am terminat proc. civ. Proc. pen. e la bataie acum.:((
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Am renuntat la el pentru ca n-as fi putut sa invat in conditiile in care lucram de la ora 7.00 la 10.00-10.30.Inlocuiam activitatea a doua persoane si posibilitati de promovare nu existau. Asa am decis sa ma indrept spre S.N.G. Problema e ca sunt locuri cu muuuult mai putine decat in anii trecuti. Concurenta cred ca o sa fie la fel ca la I.N.M.Daca nu.... si mai mare :(( in conditiile in care s-au redus locurile.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
De dimineata pana seara. Eu sper sa parcurg proc. pen.de cel putin 3 ori pana la examen.Se spune ca repetitia e mama invataturii.Nu invat in paralel.




Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
Conteaza ce modificari s-au facut pentru cei care au parcurs deja o.j. pentru ca vor reveni doar asupra modificarilor.#-o. Eu am citit-o o sg data inainte de modificari. Am s-o las la final de parcurs dupa ce termin cu proc. pen. ptr. ca m-am uitat putin pe notele de anul trecut si proc. pen. a dat batai de cap multora.Proc civ si o.j. s-a luat cu note mari iar proc.pen. ......praf.#-o.Pe foarte multi i-a tras in jos nota mica de la proc. pen.