avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 835 soluții astăzi
Forum Activitate bbb789

Activitate bbb789

Am folosit un anumit telefon si o cartela sa vorbesc cu mai multe persoane dubioase.Este chiar posibil sa am un dosar in care sa fiu banuit de ceva. M-am luat la harta cu niste procurori si politisti iar pespectivii ma urasc din ficati.

In fine, de 3 luni incoace primesc gratuit 2000 minute sau SMS nationale. Nu mi se pare normal, pt. ca nu mi-am incarcat in tot acest timp cartela. Nu exista nici o oferta la Orange cu o asemenea ditamai optiunea, deci se exclude ca cineva sa-mi incarce cartela din greseala. De asemenea primesc SMS mereu "Felicitari! Ati primit 2000 min sau SMS nationale cadou cu termen de validitate 30 de zile." Daca le consum inainte de termen , imediat ziua urmatoarea din nou "Felicitari! ..."

Am sunat la Serviciul de Relatii Clienti, si i-am intrebat de ce primesc acele bonusuri si nu au fost capabili sa-mi zica motivul !!!

E o practica a parchetului? Ca atunci cand nu mai poti vorbi sa-ti incarce ei cartela oferindu-ti bonusuri doar sa obtine informatii cu care sa te poata infunda?