avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 832 soluții astăzi
Forum Activitate ionut201

Activitate ionut201

Răspuns la discuția Relatie cu o prostituata
iti multumesc pentru raspuns.
Răspuns la discuția Relatie cu o prostituata
eu vreau sa stiu,ca daca as fi avut mandat european de arestare,sar fi vazut cand mi-am schimbat buletinul in tara,pentru ca am stat cu o prostituata asta sa ma reclame,dar eu nu am avut probleme cu politia niciodata nici pana atunci nici de atunci,povestea este lunga foarte lunga,pentru prima data am fost plecat in alta tara,cica sa ma duc si eu la furat,si baiatul ala la care am fost era urmarir de interpol,cand am ajuns eu lau prins,si asa au spus ca eu las fi dat pe mana politiei,dupa ce a fost arestat eu am ramas acolo,ma sedus fostta lui iubita si am ramas acolo cu ea trei luni, a stiut cum sa ma manipuleze,pentru ca eu nu stiam in ce consta prostitutia,furturile,..eu iam spus ei sa numai pracice meseria asta,dar nu a vrut,asa ca eu am plecat de acolo,si acum ma gandesc daca a vrut sa razbune pe mine crezand ca din cauza mea a intrat iubitul ei la inchisoare,POATE?si daca as avea mandat european sar fi aflat cand mi-am schimbat buletinul,asta vreau sa stiu...
Răspuns la discuția Relatie cu o prostituata
pai daca ea a facut vreo plangere impotriva mea?trebuia sa fi avut probleme pana acum?ca ar avea ciuda pe mine ca cica un fost iubit de al ei a intrat la inchisoare din cauza mea,si deasta ea m-ar fi sedus pe mine.
acum doi ani am fost plecat in austria,acolo am cunoscut o fata,ulterior am aflat ca practica prostitutie,am parasito dupa trei luni,in timpul cat am stat cu ea ne-am facut prieteni comuni de la care am aflat dupa ca as putea face inchisoare ca am fost cu ea,dar eu acolo nu am avut probleme cu politia,nu ma arestat nimeni,nu mia luat nimeni nici o declaratie,as putea avea mandat european de arestare?mai ales ca eu acum doua luni mi-am schimbat buletinul la noi in tara.