avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1338 soluții astăzi
Forum Activitate yul3184

Activitate yul3184

eu ai platesc pensie alimenta si ea imi aduce copilul numai can vrea ea,mai nou este cu altul si iese tot timpul cu el,cand o sun ca vreau sa vad baiatul tot timpul imi spune ca are treaba dar ea iese mai tot timpul cu altu si am vazut cu ochii mei cum persoana acea tinea baiatul in brate,cu toate ca deocamdata nu am un servici stabil,lucrez si eu pe unde pot,eu ai platesc pensia alimentara si ai mai cumpar si cate ceva la baiat as vrea sa o actionez in judecata pentru programul de vizita dar nu stiu ce sa fac si deocamdata stau prost si cu bani sin al doilea rand nu vreau ca ea sasi piarda serviciul cu motivarile ca trebuie sa mearga la tribunal,eu am mai incercat sa ma impac cu ea de dragul copilului ca sa creasca cu ambii parinti,nu cum am crescut eu,am avut tata vitreg si stiu foarte bine cum e,va rog sa ma ajutati cu ceva sfaturi sa stiu ce pot sa fac si cum sa fac
avem custodie comuna inseamna ca am acelasi drept ca ea,adica sa petrec si eu timpul cu baiatul meu,si nu e chiar cum spune ea ,da il vad aproape in fiecare duminica ,dar ma suna la ora 10.30 ne intalnim la ora 11 si dupa o jumatate de ora vrea sa plece acasa sal puna la somn si cea ce zice despre casa mea nu e asa cum spune ea ,am doua camere o veranda dar a uitat sa precizeze baia si bucataria care leam facut in timpul cand a stat la mine si vorbeste de mizerie,adica materialele de constructie pe care leam in curte[caramida si tigla]sunt gunoaie dar sa nu mai zic de apartamentul ei plin de egrasie si cum era can am cunoscuto,apartamentul era ca o pestera ,nezugravita si afumata