avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1027 soluții astăzi
Forum Activitate Oanceaionut

Activitate Oanceaionut

Răspuns la discuția Nu ma lasa sa imi vad copilul !
O alta problema este ca pe mine nu ma lasa sa ma apropii de copil in schimb actualul ei concubin petrece mai mult timp cu el decat mine ...... eu nu il cunosc si imi fac griji pt copilul meu pentru ca nu poti avea incredere in oameni asa usor si nu am auzit tocmai lucruri bune despre el ...... dar in ceea ce priveste amenintarile parintilor ei si presiunea care o face pe mine sa renunt la numele copilului pot face ceva ???
Răspuns la discuția Nu ma lasa sa imi vad copilul !
noi am locuit pana acum 2 luni impreuna , la parintii ei acasa si am contribuit la cresterea copilului doar ca nu stiu daca pot demonstra !!! sunt disperat !!! imi doresc sa il pot vedea macar in week-end !!! nu poti sa te intelegi cu ei !!! ei sunt dispusi sa faca orice ca sa renunt la nume .... v.am spus s-a ajuns la amenintari .....
Va salut cu drag .
Problema mea este urmatoarea , am avut o relatie de 2 ani cu o fata din care a rezultat un copil recunoscut de catre mine . in acest moment noi suntem despartiti ( nu am fost casatoriti ) , ea si.a refacut viata si nu doreste sa ma lase sa imi vad copilul ! am avut o disutie cu ai ei parinti si ma forteaza sa renunt la numele copilului ca altfel nu il mai vad vreodata ! sunt amenintat de ai ei parinti si se pune presiune pe mine sa renunt la el . as avea cateva intrebari
deoarece nu imi pot vedea copilul am ajuns sa o urmaresc ca sa imi vad copilul . imi poaate afecta acest lucru ?
Ce pot face sa imi pot vedea copilul ?