avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 976 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters366945

Activitate ContSters366945

Răspuns la discuția Sunt disperata
multumesc!
Răspuns la discuția Sunt disperata
Va multumesc pentru sfaturi!
Nu as vrea sa fac plangere la politie ca sa nu-i faca dosar penal,nu vreau sa-i fac rau,asta ar putea sa-i afecteze viitorul,nu-si va mai gasi usor un loc de munca...poate mai tarziu isi va da seama de greselile facute,dar poate fi prea tarziu...
Răspuns la discuția Sunt disperata
I-am propus sa mergem la un psiholog ,dar refuza categoric.
Discuție Sunt disperata
Buna ziua ,
Sunt mama unui adolescent de 18 ani.De la 13 ani il cresc singura.Acum doi ani copilul meu a inceput sa fie violent cu mine,pentru ca nu-i dau bani,pentru ca-l intreb de ce vine la 4 dimineata de afara,pentru....Nu suporta sa-i zic nimic.De cand a devenit mai inalt decat mine se simte puternic si de neinvins.Nu lucreaza si
nici nu vrea sa se angajeze. Ma umileste cu cele mai vulgare cuvinte auzite vre-o data la adresa unei femei,imi sparge lucruri din casa,fura lucruri din casa si le vinde,m-a imbrancit de multe ori,m-a lovit, m-a amenintat cu moartea.Am incercat sa stau de vorba cu el sa inteleg ce se petrece cu el,nici nu vrea sa asculte...A inceput sa-mi fie frica sa mai stau in casa,spuneti-mi va rog ce sa fac,ma termina psihic,nu mai stiu cat rezist...