avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1067 soluții astăzi
Forum Activitate A.E.Savescu

Activitate A.E.Savescu

Răspuns la discuția ALEGERI BAROUL BUCURESTI
@ Gabriela
Multumesc.
Răspuns la discuția ALEGERI BAROUL BUCURESTI
Ma refeream la "postarea anuntului sub anonimat"... #-o
Răspuns la discuția ALEGERI BAROUL BUCURESTI
Nu, nu imi fac reclama. Doar am mentionat paginile unde sunt TOTI candidatii, precum si paginile cu sondajele de opinie, pentru ca sa afle cat mai multa lume despre eveniment.
Este realmente un eveniment, pentru cel putin doua motive:
1. Pentru prima oara, cei peste 7.500 de avocati din Baroul Bucuresti pot afla informatii despre candidati.
2. Pentru prima oara, candidatii isi asuma responsabilitati atunci cand candideaza.

Daca aprecierea ta se bazeaza pe faptul ca am semnat cu numele real si declinandu-mi calitatea de candidat, trebuie sa-ti spun ca am considerat ca trebuie sa procedez asa pentru a fi onest fata de cei care viziteaza forumul Avocatnet, precum si fata de ownerul site-ului, Alin Popescu. Mi-ar fi fost foarte la indemana sa postez anuntul sub anonimat, facandu-mi un username oarecare. Insa un asemenea comportament nu ma caracterizeaza. Iar daca nu am procedat asa pana acum, nu o sa incep acum, pe Avocatnet, sa fiu necinstit.

M-am gandit chiar ca mesajul o sa fie sters, dar iata ca nu, ceea ce inseamna ca, in pofida faptului ca Alin considera ca Legalnet si Juressa sunt concurenti, forumul Avocatnet este un forum liber, asa cum se cuvine unui forum dedicat avocatilor.

Multumesc.

Andrei (de fapt, numele meu este Eusebiu Savescu, insa toti prietenii din Bucuresti imi spun "Andrei")
ALEGERI BAROUL BUCURESTI

Candidati si noutati
[ link extern ]

Sondaj de opinie DECAN
[ link extern ] /

Sondaj de opinie CONSILIERI
[ link extern ] /

Andrei Eusebiu Savescu, candidat