avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 983 soluții astăzi
Forum Activitate andrei118

Activitate andrei118

ok multumesc,o sa vedem ce se va intampla....
Intr-o seara am plecat cu masina si intr-o curba mi sa rupt axul din dreapta fata,am incercat sa o parchez pe margine,dand cu spatele dar nu am reusit si am ramas blocat,dupa care am plecat acasa,unde am inceput sa beau,dupa 2-3 ore mam intors sa-mi iau actele din masina,in momentul in care mam urcat in ia am simtit ca se duce la vale,atunci mam dat repede jos si mam uitat in spate daca nu este nimic sa loveasca,era doar un gard de lemn,cu trei sarme,si un pic de panta,am scos stalpul de lemn cu mana si am lasat masina sa coboare in gradina omului,dar in momentul cand am incercat sa virez axul masinii sa rupt de tot si a facut zgomot,un vecin a auzit si a sunat la politie.Eu vazand ca nu am ce ii face masinii, am incuiato miam luat actele si am vrut sa plec dar a venit politia care cu toate ca eu am spus ce sa intamplat nu au luat in considerare si mau dus la recoltare de sange,inca nu am primit rezultatul,ei sustin ca a fost accident,dar masina nu are nici o zgaritura,gardul nu este rupt cu toate ca au vazut ca masina se afla dincolo de el,dor axul masini este rupt,si din directia de mers este clar ca masina nu a derapat ci a fost data cu spatele miau retinut permisul si cheia masinii,este normal?De 5 zile?Totul sa petrecut in Germania.Va multumesc anticipat