avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Activitate Leana1999

Activitate Leana1999

Răspuns la discuția Card EFG
Puteti sa ne spuneti cum se face contestatie la executare de ce avem nevoie in cazul in care ne executa.Va multumim
Răspuns la discuția Card EFG
Totusi nu intelegem de ce in acesti ani neau mutat de la o firma de recuprare la alta adica prin 2014 am mai primit o notificare de la cei de la Melom tot firma de recuperare de ce nu ne-au executat ei daca puteau iar cei de la KRUK credem ca nici nu aveau voie sa vina la noi in casa oricum nu avem casa noastra stam cu socrii.Va multumim.














Răspuns la discuția Card EFG
De ce credeti ca nu este prescrisa a trecut 5 ani de la ultima plata

Răspuns la discuția Card EFG
Creditul a fost cesionat catre Kruk in data de 16.08.2016.Am vrea sa stim daca datoria nu este prescrisa ultima plata facuta catre EFG a fost in luna septembrie 2010.Va multumim.
Discuție Card EFG
In anul 2005 am luat si noi o unitate cu cardul efg trebuia sa platim in fiecare luna o rata am achitat pana in 2010 cand noi am observat ca avem de platit tot atata adica 1800 ron cand am semnat cu ei nu ne-au dat contract am avut nevoie doar de buletin astazi ne vine la usa o doamna de la kruk si ne spune ca mai avem de dat 6800 ron Dansa spune ca ne vor executa silit ca datoria nu este prescrisa ,Va rog frumos spunetine cum sa procedam ,