avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1426 soluții astăzi
Forum Activitate iazurile

Activitate iazurile

PROCENT 1/4 din salariu
nu stiu el nu a vrut sa imi dea explicatii.Cum ma pot interesa?Am dreptul de a suna la firma?lucreaza la LUKOIL CA SEF
Imi cer scuze nu am putut intra pana acum.Da domnu tata nu vrea sa stea cu el pe motiv ca nu poate .In aceasta situatie eu nu am mai plecat.Dar nu inteleg ceva drepturile sunt comune dar responsabilitatile diferite. Pensia alimentara a scazut desi salariul acrescut l-am intrebat si mi-a raspuns<NU MA MAI DERANJA CU ASTFEL DE PROBLEMA CA NU MA INTERESEAZA>
Buna ziua am si eu o problema , sunt divortata am un copil custodia e comuna cu domiciliul la mine.Plateste pensie alimentara i-a copilul cand vrea desi nu are program de vizita prestabilit. As vrea sa parasesc tara pentru 3 luni apoi sa revn intre timp am vb. cu el si a fost de acord(eu ii dau inapoi pensia alimentara plus ii dadeam si eu in plus)a fost deacord apoi dupa o zi sa razgandit apoi mia facut plangere la autoritatea tutelara apoi sa-l mai las sa se gandeasca apoi a retras plangerea face numai cum vrea .Eu ce pot face sa nu mai depind de el in ceea ce priveste copilul(copilul isi iubeste tatal)