avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Activitate dany3l89

Activitate dany3l89

1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da dor prin anpc . asteptati termenul de 30 de zile
Dupa reclamatie am fost sunat de catre digi imploranduma sa imi retrag sesizarea de la anpc ,
Daca ai posibilitatea consulta un avocat , poti cere despagubiri operatorului .
Suna la Vodafone la relati cu clientii , si cere informati despre numarul activ in reteaua lor ))))
si roga operatorul sa deschida o sesizare referitor la clonare , cere numarul sesizari . te va ajuta mult :D

Adrian_MG a scris:

Va multumesc pentru raspunsurile dvs. Intradevar, legea nu distinge clar acest fapt. Pana la urma, cam asa este, administratorul parcarii private impune regula in interiorul acesteia.


Buna ziua aceasi problema intampin si eu cu primaria si timpart Timisora
Dupa cum stiti in timisoara parcarile pe domeniul public sunt cu plata

ieu detin un card europen de parcare eliberat de un stat membru ue

dar pe teritorul romaniiei nu il pot folosi !!!!
pentru a putea folosi cardul de parcare in mod gratuit pe domeniul public trebui sa detin in proprietate un autoturism sau poaie primi acest abonament o alta persoana, pentru masina care o are in proprietate, dacaiace dovada cu acte, ca se ocupa de ingrijirea unei persoane care este Incadrata intr-un gradde

1 Sunt nevazator grad grav
Nu sunt obligat de a avea un autoturisim tinand cont problemele vizive

2 Comisia medicala au decis ca nu am nevoie de un insotitor

atasez aici unul din raspunsurile de la timpark



S.C. DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA S.A.
SERVICIUL ADM, PARCARI
Nr. inregistrare adresa: 4577 llO'O7 '2OL7
Radoi Daniel Constantin
radoiS9@hotmail.com
DIRECTOR TEHNIC,
In9.
Referitor la adresa dumneavoastra, inregistrata la societatea noastra sub nr.45771
to.o7.2ol7, va aducem la cunostinta fptul ca poate beneficia de un abonament gratuit pentru
parcare, tip Persoana cu handicap, o persoana care face dovada cu acte ca este incadrat intrun
grad de handicap si este proprietarul masinii pentru care solicita acest abonament, sau
poaie primi acest abonament o alta persoana, pentru masina care o are in proprietate, daca
iace dovada cu acte, ca se ocupa de ingrijirea unei persoane care este Incadrata intr-un grad
de handicap.
cardul tip legitimatie pentru persoane cu handicap, ofera loc aratuit de parcare pentru
persoanele care detin acest card, in locuri special amenajate, Intocmai cum este inscris pe ele'
Cu respect,


Si eu am aceiasi problema :(
Numarul meu portat din vodafone catre digi
astazi descopar ca vodafone a realocat numarul meu unui client nou
de si numarul meu ie in abonament la digi
Sunt stresat de telefone de la persoane ne cunoscute
Acelasi numar La doi operatori !!!!