avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 736 soluții astăzi
Forum Activitate Andreeaxl

Activitate Andreeaxl

Bună ziua unde pot face plângere împotriva lor ? Ptr abuz și neglijenta în serviciu
Răspuns la discuția Abuz politia și paznici carfourr
Știți cumva unde este parketul am voie sa intru eu acolo?nu locuiesc în București și în alt oraș mai mic
Răspuns la discuția Abuz politia și paznici carfourr
Așa este camera a fost întoarsă când a venit politia sa suit paznicul pe scaun și a mutat camera .dar nu ei aun abuzat și politia romana cu un jandarm
Răspuns la discuția Abuz politia și paznici carfourr
Pai tot la ei și sesizez la politir .mă iau iară în ras și bășcălie și fac ce vreau cu mine ca toți sunt la fel și probe ám avut dar au mișters ei probele polițiști ăstia trei ca după ce au văzut ca oamenii filmat atunci au început sa abuzeze. ...........
Bună ziua va rog sa îmi răspundeți și mie la o întrebare va rog frumos.astăzi am mers sa cumpăr ceva din carfour si la oprire am fost oprita de paznici și dusa intro camera perkizitionata etc În geanta aveam doua conserve luate din alt magazin pe care nu leam declarat la casa și am stat în acea camera 1 ora pana sa uitat ei pe camere .apoi au chemat politia.țin sa precizez ca ei în acea camera au un panou cu toți infractori în care mam m văzut poza mea când și Cum a fost pusă acolo de când ma mai controlat acum un an .ca suspect spune ei.întrebarea mea este când a venit politia cei de la.paza au spus la poliție ca eu iau filmat polițiști sau supărat mi_au luat telefonul din mana și a șters filmarea. .Apoi eu eu iam a filmat pe ei pe furiș când ziceau ca îmi da o palma mau făcut nesimtita țigancă și ca mă joaca în picioare sub masa acolo dar am sa văd eu la politie bătaie în duba .cel mai rău mă jignit jandarmul care mia zis sa mă duc sa îmi iau zilele ca fac umbra pământului degeaba și ca ei lucrează și altul fura..Eu spune ei am fost adusa în camera sa recunosc un barbat care spune ei áu furat zilele trecute ceva în valoare de 5 milioane și ca sa spun cine este și Cum îl keama și dacă lucram împreună la furat .am filmat tot însă paznicul ia spus jandarmului ca iam filmat mi_ au luat telefonul și au șters tot ce filmasem.Când mam ridicat sa îmi iau telefonul au țipat la mine ca îmi da doua sa stau cu capul în jos sa nu ridic privirea.va rog eu sa îmi spuneți dacă au dreptul ăsta de a vorbi așa acești polițai cu mine dacă au dreptul sa îmi ia telefonul sa șteargă. Mai ales când au vazut ca iama filmat sau răstit la.mine mau făcut țigancă curva jegoasa grasa etc .au zis ca îmi da de mâ omoară in duba aștept răspunsul. Tin sa precizes cand am fost dusa la sectie au scris ce au vrut ei in declaratie.nici nu ma bagau in seama .unde e pot merge sa fac sesizare dacă merg la politie ei se cunosc intre ei și nu rezolv nimic.am fost dusa la sediu și forțată sa țin capul drept sa mă vadă un alt polițai sa nu întorc capul sa nu fac pe mine ca mă pune sa ling etc nu mai zic câte nu miau zis.numai la bătaie nu mă luat ca tot zicea ca mă bate întruna. Aștept răspunsul dvs.nu am furat nimic doar ca ziceau sa recunosc ce a furat unu éri și ca cinei ăla și conservele care nautice fost declarate va mulțumesc