avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1133 soluții astăzi
Forum Activitate valy92183

Activitate valy92183

Daca sa ajuns la impacarea partilor se mai poate repune pe rol aceeasi acuzatie respectiv inselaciune de acelas care semnat penntru impacare
Discuție auto
aca am adus masina pe platforma si nu sa facut proces verbal de primire din cauza avarii transport marfnt obligat sa platesc600. Euro ?transport Cai de atac?0760519660
val

FII PRIMUL CARE RSPUNDE !
Discuție auto
Daca am adus masina pe platforma si nu sa facut proces verbal de primire din cauza avarii transport marfa int obligat sa platesc600. Euro ?transportul
Răspuns la discuția auto
Cum pot actona daca nu am bani
Răspuns la discuția auto
Motivul ca am actele la Sofer sint din vina lui ca nu amplatit pina acum pot fi acuzat?
Răspuns la discuția auto
Eu am cerut la parchet acte ramase intro geanta la sofer care nu miau fost restituite acum mi sa Solicitat impacarea la parchet
Răspuns la discuția auto
Masina deteriorata de sofer a pus marfa lui in masina mea
Răspuns la discuția auto
ce trebuie sa fac0760519660
Discuție auto
Sint acuzat de inselaciune nu am platit600 euro pentru auto adus din germany la aducere insa nu a re procverbal predare primire a masinii si a adus masina mea incarcata cu marfa ce a deteriorat interiorul la masina pot cere neexecutare contract?anularea
acuzatiei de inselaciune?
Discuție auto
A;m adus pe platforma auto din germany dar soferul a incarcat si mašina mea cu marfa grea care a deteriorat auto pot cere daune?anulare contract?