avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1534 soluții astăzi
Forum Activitate Edyemy

Activitate Edyemy

Buna ziua am o problema si nu stiu cum ar trebuie sa procedez .in urma cu aproape doua luni am rămas însărcinată primul lucru care lam facut mam sus la un medic ginecolog mai facut control si mia spus ca am doar vor trei săptămâni sa revin după doua săptămâni ..am revenit după doua săptămâni aproximativ deoarece nu ma simteam bn mai facut un ekovraf si spunandumi ca am o sarcina extrauterina .. mai dat niste pastilute si mai zis sa revin tot după doua săptămâni dar a doua si am sunați spre se ar nesimtinduma bn si ia mai zis sa vin dimineata ca am facut un avort spontan ...a doua si mam prezentat la dumneaei si a inceput procedurile pentru un chirotaj. Mai facut internare pe trei zile si am plecat acasă spunandumi sa vin seară sami facă o injecție .după o zi am inceput sa am dureri groaznice ...netrecand niciodata prin acest lucru am crezut ca poate asa trebuie sa te doar a după un chirotaj stând acasa pana a doua zi la ora unu deoarece am simtit ca de durere mor.ajungand acolo si spunandumi doamnei doctor ca nu mai pot a inceput sa tipe la mb.ma luat la investigații si constatând ca am o sarcina extrauterina mi sa umplut toata burta cu sânge.ma stabilizat hemodinamic si mia zis ca nu ma operează pana dimineata ca nu este anestezie .ma tinut vro 5 ore pana a decis sa ma trimita in alt oras la operație.va rog sami dati un sfat ca nu stiu unde sa ma adresez.in urma operației nu pot sa mai am copii niciodata